Głośniki przenośne i Bluetooth

Zobacz wszystkie zestawy
Bluetooth Verstärker DJ Airplay Schwarz von Teufel
BOOMSTER Schwarz von Teufel
Bluetooth Verstärker DJ XS Klein von Teufel Schwarz
Bluetooth Verstärker DJ
Bluetooth Verstärker DJ XS Klein

W: 58,8 cm, H: 76,8 cm, D: 45,1 cm

Dowiedz się więcej

B: 38 cm, H: 46 cm, T: 28,5 cm

Dowiedz się więcej

W: 51,0 cm, H: 26,0 cm, D: 20,0 cm

Dowiedz się więcej

W: 37,0 cm, H: 18,0 cm, D: 14,5 cm

Dowiedz się więcej

W: 20,4 cm, H: 7,8 cm, D: 8,2 cm

Dowiedz się więcej

W: 8,6 cm, H: 17,8 cm, D: 6,9 cm

Dowiedz się więcej

W: 31,5 cm, H: 5,0 cm, D: 7,2 cm

Dowiedz się więcej

W: 14,0 cm, H: 2,3 cm, D: 7,2 cm

Dowiedz się więcej

W drodze

Lekkie, praktyczne i z ogromną pojemnością baterii - nasze głośniki Bluetooth zdają wszystkie testy śpiewająco. Wystarczy, że zbliższysz smartfon i możesz zacząć odtwarzać ulubioną muzykę.
Bluetooth

W pracy

Dzięki doskonałemu odtwarzaniu mowy, nasze mniejsze głośniki są idealne do odbierania połączeń, ale też do wzbogacania prezentacji biznesowych o dźwięk. Połącz się bezprzewodowo z notebookiem przez Bluetooth i korzystaj ze wszystkich możliwości.

Na domówce

Jeżeli planujesz prawdziwą imprezę - BOOMSTER sprawdzi się idealnie. Dzięki zintegrowaemu wzmacniaczowi i potężnym wooferom, ten głośnik przenośny z powodzeniem rozkręci każdą domówkę.
Bluetooth

W parku

Relaks w parku przy dźwięku ulubionych utworów? Głośnik przenośny Teufel sprawia, że te marzenia stają się rzeczywistością. Dzięki pojemnej baterii będziesz cieszyć się ulubioną muzyką przez długi czas!
Bluetooth

W domu

W pracy, w sypialni lub salonie - jest milion opcji wykorzystania bezprzewodowego dźwięku hi-fi. Chcesz obejrzeć film na tablecie? Zabrzmi dużo lepiej, jeżeli ścieżkę dźwiękową odtworzy dla Ciebie BT Bamster lub BOOMSTER. Dzięki wbudowanym driverom wytworzą idealną scenę dźwiękową bez żadnych zniekształceń.
Bluetooth

W kuchni

Głośnik Bluetoth BOOMSTER to nowe wcielenie radia kuchennego. Mocny bas, wysoki poziom głośności dźwięku i doskonały odbiór fal radiowych sprawiają, że głośnik Teufel jest świetnym towarzyszem gotowania.
Bluetooth

Przenośne głośniki Bluetooth – bezprzewodowa rewolucja

Teufel Audio oferuje głośniki Bluetooth w niezwykłej jakości dźwięku: mocnym, przejrzystym i z potężnym basem. Ciesz się zaletami głośników mobilnych w różnych rozmiarach: od kieszonkowych po naprawdę potężne i sporych rozmiarów, które są w stanie wypełnić dźwiękiem boisko do piłki nożnej. Pojemna bateria sprawia, że możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką przez długi czas, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Przenośne głośniki Bluetooth mają wiele zastosowań i mogą z powodzeniem zostać również Twoim domowym systemem dźwiękowym. Zalety bezprzewodowego przesyłania dźwięku są szczególnie przydatne podczas gotowania w kuchni, czy w czasie wieczornego relaksu w sypialni i salonie. Przesyłaj muzykę bezpośrednio z telefonu lub tabletu po szybkim i prostym połączeniu urządzeń. Jeżeli Twój smartfon lub tablet obsługują NFC, połączenie będzie jeszcze łatwiejsze - wystarczy, że zbliżysz smartfon do swojego głośnika przenośnego i zaraz zaczną współpracować.

Jaki głośnik Bluetooth wybrać do moich potrzeb?

Szukasz czegoś, co pomoże Ci stworzyć atmosferę prawdziwej imprezy? Obok jedzenia i napojów to muzyka sprawia, że Twoi goście poczują się świetnie. Z głośnikami przenośnymi Bluetooth od Teufel Audio rozkręcisz każdą imprezę, dzięki ich świetnemu brzmieniu muzyki i mocnemu basowi. Niemal każde urządzenie jest w stanie połączyć się przez Bluetooth z głośnikami mobilnymi Teufel Audio, dlatego Twoi goście będą mogli sami zmieniać piosenki i grać ich ulubione utwory.
Chciałbyś łatwo kontyunować słuchanie muzyki ze smartfonu po powrocie do domu? A może szukasz głośnika, łączącego w sobie wiele opcji odtwarzania? Bez względu na cel, Teufel Audio oferuje Ci świetne głośniki z wieloma możliwościami wykorzystania.

  • BOOMSTER – Nowe wcielenie boomboxa
BOOMSTER podbija wszystkie serca. Nasza współczesna interpretacja kultowego boomboxa oferuje ogromną moc dźwięku. Minimalistycznie zaprojektowana obudowa ma wbudowane solidne ramię do przenoszenia i gumowany panel ze złączami, który dzięki temu jest odporny na wodę i kurz. Parowanie urządzeń z głośnikiem BOOMSTER aby odtwarzać muzykę oraz przeglądanie stacji radiowych jest bardzo proste i już po chwili możesz usłyszeć swoją ulubioną muzykę w najwyższej jakości. BOOMSTER może być zasilany zarówno wbudowaną baterią litowo-jonową o dużej pojemności, jak i po podłączeniu do gniazdka elektrycznego.

  • ROCKSTER XS – Mini głośnik mobilny z niesamowitym dźwiękiem
Przy projektowaniu ROCKSTER XS nasi berlińscy designerzy wzorowali się na jego większej wersji - ogromnym ROCKSTER XL. To największy głośnik Bluetooth dostępny na rynku, dlatego nie zmieści się do Twojej torby plażowej, czy bagażu podręcznego. ROCKSTER to też jeden z najlepiej brzmiących głośników Bluetooth, które dodatkowo uoasabiają wszystkie najlepsze cechy produktów Teufel, dlatego postanowiliśmy stworzyć jego mniejszą wersję. Wykonany z aluminium, wzmocniony gumowanymi podstawkami ROCKSTER XS z pewnością nie jest filigranowym urządzeniem. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie i cieszyć się niesamowitym dźwiękiem Teufel bez obawy o głośnik. Dodatkowo, bateria litowo-jonowa o wysokiej pojemności sprawi, że Twój ROCKSTER będzie grał nawet 14 godzin.

  • BAMSTER – Mini soundabr Bluetooth
BAMSTER był pierwszym głośnikiem przenośnym zaprojektowanym w Teufel Audio i ciągle pozostaje naszym bestsellerem. Solidna aluminiowa obudowa i podłużny kształt sprawiają, że mieści się wszędzie i jest świetnym towarzyszem podróży oraz wyjść. BAMSTER sprawdza się równie dobrze jako głośnik komputerowy do laptopa. Czysty dźwięk, dzięki kodekowi aptX, oraz długa żywotność baterii sprawiły, że ten głośnik Bluetooth stał się już klasykiem w swojej klasie.

Teufel Audio wykorzystuje zawsze najnowsze technologie

Bluetooth to bardzo elastyczna technologia przesyłania danych i dźwięku. Designerzy Teufel Audio zawsze szukają sposobów na ulepszenie dźwięku i możliwości naszych głośników. Jedną z ostatnich innowacji jest możliwość połączenia dwóch głośników Bluetooth ROCKSTER lub ROCKSTERR XS w zestaw stereo. Z baterią o ogromnej pojemności oraz stabilnym połączeniem, które działa na odległość do 10 metrów, głośniki Bluetooth są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią elastyczność i wygodę używania swojego sprzętu. Dzięki kodekowi aptX, głośniki Teufel odtwarzają dźwięk w jakości płyty CD, a NFC sprawia, że połączenie urządzeń jest jeszcze łatwiejsze. Urządzenia dźwiękowe mogą być również połączone z głośnikiem za pomocą 3,5 mm kabla stereo. Głośniki oferują również ładowanie przez port USB, dzięki czemu Twój smartfon będzie zawsze gotowy do działania.

Konstrukcja i wykonanie

Czysty dźwięk i mocny bas to dwie podstawowe cechy każdego produktu Teufel Audio. Zaprojektowane i dostrojone tak, aby zadowolić fanów każdego gatunku muzycznego, głośniki Bluetooth Teufel sprawdzą się świetnie w każdej sytuacji dźwiękowej. Solidna obudowa sprawia, że możesz zabrać swój głośnik wszędzie - nawet w ekstremalne warunki - bez obaw o jego bezpieczeństwo i pracę.

Głośniki Bluetooth Teufel: nagradzane za dźwiek i design

Głośniki Bluetooth od Teufel Audio zyskały uznanie wielu opiniotwórczych magazynów. Jakość dźwięku oraz elastyczność zastosowań to cechy, które są zawsze doceniane i podkreślane jako największe zalety. Wielu recenzentów pisało zgodnie, że BOOMSTER może z powodzeniem zająć miejsce domowego systemu audio. Również ROCKSTER XS zbierał pozytywne opinie za swój czysty i potężny dźwięk, a także głęboki bas, które nie spodziewałbyś się po małym głośniku przenośnym.

Jak zamówić przenośny głośnik Bluetooth?

Teufel Audio jest bezpośrednim dystrybutorem produkowanych przez siebie głośników. Oferujemy naszym klientom 8-tygodniowy okres próbny, w czasie którego możesz przetestować sprzęt w swoim domu. Jeżeli zdecydujesz się zatrzymać głośniki, zawsze możesz być pewny, że wybrałeś najlepszą z możliwych ofert - z pominięciem marży pośrednikó i sklepów. Teufel Audio oferuje również duży wybór sposobów płatności oraz komfortowe opcje dostawy.

Podobne tematy: