Konfiguracja
Rodzaj
Wyposażenie
Wielkość pomieszczenia
Kolor
dowolny
Kino domowe - wszystkie produkty: 55 Produkt
Filter
Bestseller
Cena (rosnąco) Cena (malejąco)

Zestawy kina domowego od Teufel

System kina domowego może przybrać wiele form w zależności od budżetu, wielkości pomieszczenia czy gustu. W większości przypadków preferowane są systemy 5.1 lub nawet 5.2 czy 7.1 z dźwiękiem surround, jednak z powodu ograniczonego miejsca, wielu z nas decyduje się na systemy 2.0 lub 2.1 albo na soundbary, aby należycie wydobyć dźwięk filmów lub programów telewizyjnych. Niezależnie od tego, na jaki rozmiar i formę systemu kina domowego się zdecydujemy, powinienen on dostarczać nam realistyczne efekty i czystą mowę - a w tych kryteriach Teufel zbiera najwyższe laury.

Wszystko w jednym

Jesli chodzi o dźwięk 5.1 surround Teufel oferuje zarówno zestawy "wszystko w jednym" z odtwarzaczami Blu-ray, takie jak seria Impaq, jak również kompaktową serię Consono i nasz znakomity Cubicon 2 - mikrozestaw głośników 5.1 z mega dźwiekiem. Nasze serie Columna i LT oferują majestatyczne kolumny z lub bez odpowiednich amplitunerów. Wielbiciele głośników podłogowych znajdą u nas nagradzane systemy Teufel Theater 500 i Ultima 40 Surround. System Theater 6 Hybrid oferuje zestaw surround z głośnikami stereo, każdy z nich zawiera swój własny zintegrowany subwoofer dla jeszcze większej mocy.

Zestawy certyfikowane THX, soundbary i opcje 2.1

W 1996 Teufel został pierwszą niemiecką marką oferującą głośniki z licencją THX - złoty standard dźwięku surround. Od Systemu 10 z certyfikacją Ultra2 THX aż do Systemu 4 - pierwszego na świecie zestawu 5.1 z certyfikatem THX Compact Speaker System, Teufel oferuje szeroką gamę produktów, we wszystkich cenach i rozmiarach. U nas znajdziesz nawet soundbary z certyfikatem THX Speaker Bar.

Dla tych, którzy szukają maksymalnego dźwięku kina domowego w minimalnych rozmiarach, świetnym rozwiązaniem jest Cinebar 11 oraz system 2.1 Motiv 2Mk2.

Bez względu na rozmiar i konfigurację systemu, wszystkie głośniki Teufel oferują to samo doświadczenie przejmującego dźwięku.