Moje konto

Teufel x Rosenthal "Stereo Set"

Dźwięk, który świetnie wygląda
Pierwsza na świecie para głośników WiFi z wyśmienitej porcelany Rosenthal
(2)
16.999,- zł
Zawiera VAT
Kolor: biały
Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego.  
Darmowa wysyłka
Nowość
 • Testuj przez 8 tygodni
 • Darmowa wysyłka i zwrot
 • Bezpośrednio od producenta

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt
To co najlepsze z dwóch światów: Teufel i producent porcelany Rosenthal stworzyli głośniki, które łączą w sobie techniczne nowinki z kreatywną formą. W taki sposób powstały pierwsze na świecie głośniki WiFi z porcelany.
Zalety na jeden rzut oka
 • Pierwsza na świecie para głośników WiFi z wyśmienitej porcelany Rosenthal
 • Limitowana edycja: dostępne jest tylko 500 par głośników
 • Wzmacniacz i obudowa z ręcznie wykonanej, wysokiej jakości, białej porcelany
 • Potężny, high-endowy przetwornik koaksjalny dla wyważonego odtwarzania wiernie odzwierciedlającego oryginał
 • Streaming WiFi z aplikacją Teufel Raumfeld oferuje muzykę ze Spotify, TuneIn, Napster, TIDAL i SoundCloud, wspiera również Google Chromecast built-in dla 100 innych usług muzycznych
 • Może być rozszerony z innymi głośnikami Teufel Streaming i Raumfeld tworząc bezstratny system multiroom
 • Przyciski do sterowania bezpośrednio na wzmacniaczu np. play/pause, przesuń do przodu, głośność i dodatkowe 3 przyciski do zapisania ulubionych stacji radiowych i playlist
 • Budzik, sleep timer, funkcja oszczędzania energii, line-in dla odtwarzacza CD lub gramofonu, stojaki i kable w zestawie
To mówią o nas inni
(5 od 5 od 2 Opinie)
Wszystkie oceny
Funkcje

Wszystkie technologie w skrócie

Bluetooth
Streaming WiFi Raumfeld
Google
Napster
Tunein
Spotify Music Streamingdienst
TIDAL
Soundcloud
Chromecast built-in
iOS
Android
plug & play
USB
Internet-Radio
Teufel x Rosenthal
Limitowana premiera światowa

Nowoczesna elektroakustyka i ponadczasowy design z ekskluzywnymi materiałami łączą się w Teufel x Rosenthal w jedno dzieło sztuki. Producent porcelany z tradycjami Rosenthal stworzył z nami głośniki jedyne w swoim rodzaju.

Teufel x Rosenthal jest limitowany na 500 par.

Teufel x Rosenthal
Design, który usłyszysz

Teufel x Rosenthal wielokrotnie nagradzany był za swój niecodzienny design. Forma głośników nie tylko nadaje im niecodzienny wygląd, ale również świetne brzmienie.

Materiały, o których można tylko marzyć

Chassis zostają ręcznie wykonane z białej, najszlachetniejszej porcelany. Po wypaleniu powierzchnia zostaje oszlifowana, dzięki czemu lakierowanie jest zbędne, aby uzyskać szlachetny, purystyczny charakter.

Białe złoto dla czystego dźwięku

Gęstość i wytłumienie porcelany sprawiają, że jest ona idealnym materiałem do budowy głośników.

 1. Porcelana jest odporna na własny rezonans. Rezultatem jest wyważony, precyzyjny i szczegółowy dźwięk.
 2. Okrągła forma gwarantuje dobre przestrzenne przedstawienie dźwięku, w połączeniu z koaksjalną chassis prowadzi to do świetnej lokalizacji.
Teufel

Ostre krawędzie mogą powodować załamanie dźwięku i zakłócenia odtwarzania.

Teufel

Ostre krawędzie mogą powodować załamanie dźwięku i zakłócenia odtwarzania.

Zaookrąglona obudowa minimalizuje efekty załamania, a co za tym idzie zakłócenia.

Z powodu szerokiego rozproszenia dźwięku słuchacz nie musi znajdować się idealnie pomiędzy dwoma głośnikami, aby cieszyć się optymalnymi doświadczeniami dźwiękowymi.
Teufel

Obudowa w kształcie kropli kryje w sobie kanał bass reflexu. Mimo kompaktowych wymiarów głośnik gwarantuje w ten sposób głęboki, precyzyjny bas.

Teufel Weiss null
Bliskie idealnemu punktowemu źródłowi dźwięku

Wbudowane w Teufel x Rosenthal drivery koaksjalne należą do najlepszych na świecie. Przetwornik niskośredniotonowy jest wbudowany wokół tweetera. Taka budowa jest bardzo bliska idealnemu punktowemu źródłowi dźwięku, przez co instrumenty i głosy mogą być perfekcyjnie zlokalizowane w panoramie stereo.

Do technicznych finezji należą również:

 • Wytrzymałe cewki drgające dla wysokich poziomów akustycznych przy długich czasach użytkowania
 • Duży skok membrany przetwornika niskośredniotonowego dla precyzyjnego basu bez zakłóceń w przedziale częstotliwości granicznej
 • Ekstremalnie sztywna, ale bardzo lekka aluminiowa membrana zapewnia wysoką wierność impulsu
 • Duże tweetery gwarantują jedwabiste dźwięki wysokie i szeroki kat rozproszenia dźwięku
Dem Ideal der Punktschallquelle nahe

The coaxial drivers built into the Teufel x Rosenthal are one of the best in the world. The bass-midrange driver is built around the tweeter. Meaning that it comes close to perfection with point source, allowing instruments and voice to be located in stereo panorama.

Some of the finest features included:

 • High-power voice coils for high levels over a long period of time
 • Long-stoke, bass-midrange driver for precise, distortion-free bass at any limit
 • Extremely stromg, but light aluminium diaphragm for high impulse accuracy
 • Large tweeter for silky highs and wide coverage angle
Zintegrowany wzmacniacz

Nie tylko głośniki, ale również wzmacniacz jest jedyny w swoim rodzaju. Obudowa jest wykonana ręcznie z porcelany i kryje w sobie kilka technicznych highlightów:

Technologia bi-amping dla czystego dźwięku
Wysokiej jakości wzmacniacz Class D dla odtwarzania o ekstremalnie niskim poziomie szumów
Teufel x Rosenthal amplifier
 
 
 
 
 
 
Regulacja głośności
Przyciski bezpośrednie dla playlist i usług streamingowych
Wiele możliwości połączeń i ustawień
 
Prąd
Line In
Ethernet
Teufel
 
 
 
 
 
 
Głośnik
Pamięć USB
WiFi i Bluetooth
Teufel x Rosenthal streaming
 • Teufel Streaming WiFi Raumfeld App
 • Teufel Streaming
 • Teufel Streaming Spotify Music Streamingdienst
  Teufel Raumfeld Bluetooth Spotify
 • Raumfeld

  Przez aplikację Teufel Raumfeld możesz słuchać muzyki w prawdziwej jakości CD, a połączenia i wiadomości nie będą zakłócać Twojego czasu z muzyką. Możesz streamować muzykę z gramofonu lub odtwarzacza CD i odsłuchać na innym głośniku w dowolnym miejscu w domu. Również muzyka ze smartfonu, pendrive lub dysku twardego jest odtwarzana przez aplikację.

  Poznaj aplikację Teufel Raumfeld

 • Bluetooth

  Użyj bluetooth do streamingu każdego sygnału dźwiękowego ze smartfona, tabletu, komputera lub TV - np. wideo z YouTube, Apple Music lub Amazon Music. Nasze głośniki zapewniają niezwykle stabilne odtwarzanie z zasięgiem do 15 metrów.

 • Spotify

  Spotify może być przesyłane przez WiFi lub bluetooth, może być również używane jako Spotify Connect. W ten sposób skorzystasz z funkcjonalności aplikacji Spotify. Możesz przesunąć odtwarzanie muzyki ze smartfona na głośnik - bez żadnych pauz.

Muzyka multiroom
 • Teufel x Rosenthal Multi-room

  Za pomocą WiFi streamuj w różnych pomieszczeniach tę samą lub różną muzykę w jakości płyty CD. Steruj wszystkim za pomocą smartfonu lub tabletu.

 • Teufel Multiroom Chromecast

  Za pomocą WiFi streamuj w różnych pomieszczeniach tę samą lub różną muzykę w jakości płyty CD. Steruj wszystkim za pomocą smartfonu, tabletu, komputera czy laptopa.

 • Teufel x Rosenthal Multi-room

  Za pomocą WiFi streamuj w różnych pomieszczeniach tę samą muzykę w jakości podobnej do płyty CD. Wystarczy, że stworzysz strefę multiroom w Twojej aplikacji Teufel Raumfeld. Steruj Spotify za pomocą smartfona, tableta, komputera lub laptopa.

Teufel x Rosenthal stand
Owacje na stojąco

Do Teufel x Rosenthal należą również szlachetne stojaki ze stali. Dzięki nim głośniki znajdują się na wysokościu ucha w pozycji siedzącej.

Adapter USB Bluetooth od Teufel

Nowe połączenie Bluetooth pozwoli Ci cieszyć się jeszcze większym wyborem w streamingu muzyki na Twoich głośnikach streamingowych Teufel i słuchać muzyki bezpośrednio z e wszystkich aplikacji muzycznych na Twoim smartfonie, jak np. Apple Music, Amazon Music, deezer, Spotify i wiele innych.

Więcej informacji o konfiguracji i używaniu tej technologii znajdziesz na naszej stronie pomocy.

Teufel Bluetooth USB Schwarz
Źródła muzyki

Zewnątrz piękny, a w środku szafa grająca.

Nowe głośniki streamingowe oferują tyle usług streamingowych, stacji radiów internetowych i podcastów jak prawie żaden inny system. Odkryj wszystkie źródła muzyki naszych trzech różnych technologii streamingowych.
 

100+

Spotify
Jedna z najbardziej popularnych usług streamingowych z milionami piosenek, playlist, audiobooków, jak również podcastów z przesyłem danych aż do 320 kbps (jakość prawie płyty CD). Spotify jest dostępne również na wielu innych urządzeniach (jak np. telewizorach smart).

 

100+

Deezer
Usługa streamingowa z Francji. Wybieraś spośród milionów piosenek, playlist, audiobooków i podcastów z przesyłem danych aż do 320 kbps (jakość prawie płyty CD). DEEZER jest dostępny również na telewizorach smart.

 

100+

Tune In
Usługa streamingowa z San Francisco. Słuchaj bezpłatnie ponad 100.000 lokalnych i międzynarodowych stacji radiowych z przesyłem danych do 128 kbps (jakość radia FM).

 

100+

Soundcloud
Niezależna usługa streamingowa z Berlina. Z SoundCloud możesz odkryć to co nowe i niecodzienne. Stworzone przez wschodzące gwiazdy i największe superstars. Dzięki SoundCloud możesz zaabonować przyjaciół, artystów i newcomersów. Przesył danych jest zależny od jakości pliku udostępnionego na SoundCloud.

 

100+

Apple Music
Usługa streamingowa od Apple z milionami piosenek, playlist, audiobooków, podcastów jak również stacją radiową Beats 1. Przy tym używana jakość przesyłania danych to 256 kbps w formacie ACC (prawie jakość płyty CD).

 

100+

YouTube
Przesyłaj dźwięk z wideo na Youtubie synchronicznie z ruchem warg do Twoich głośników streamingowych Teufel. Jakość przesyłu zależy od danego pliku wideo.

 

100+

Amazon Music
Usługa streamingowa od Amazon jest częścią abonamentu Prime i zawiera miliony piosenek, playlist, audiobooków i wiele więcej. Osiągalna jest jakość przesyłu do 256 kbps (prawie jakość płyty CD).

 

100+

Google Play Music
Za pomocą Google Play możesz przesyłać muzykę i wiele więcej na głośniki streamingowe Teufel.

 

100+

Napster
Jedna z najstarszych usług streamingowych na świecie. Streamuj miliony piosenek, playlist, audiobooków i podcastów z przesyłem do 192 kbps.

 

100+

Tidal
Streamuj miliony piosenek w bezstratnej jakości do 1411 kbps (prawdziwa jakość CD).

 

100+

USB
Podłącz pendrive lub dysk twardy do głośnika Teufel streaming i odtwarzają Twoją własną bibliotekę muzyczną przez aplikację Teufel Raumfeld. Wspierane formaty audio to MP3, WAV, Flac, Ogg Vorbis, ASF, WMA, M4A z AAC lub Apple Lossless. Do 24 bitów/96 Hz. Więcej informacji na ten temat w Instrukcji Obsługi Streaming.

 

100+

Compact Disc
Podłącz Twój odtwarzacz CD za pomocą kabla cinch do głośnika Teufel Streaming i przesyłaj bezstratnie muzykę np. do innych pokoi.

 

100+

Winyle
Podłącz Twój gramofon za pomocą kabla cinch do głośnika Teufel Streaming i streamuj muzykę bezstratnie np. do innych pokoi.

 

100+

Dźwięk TV
Podłącz Twój telewizor za pomocą kabla cinch (lub HDMI w przypadku soundbarów i sounddecków) i słuchaj dźwięku z telewizora w bezstratnych formatach na głośnikach Teufel Streaming.

 

100+

100+
Streamuj dźwięk z każdej innej aplikacji za pomocą Bluetooth na Twoich głośnikach streamingowych Teufel.

 

100+

Qobuz
Qobuz Music z Paryża to francuska usługa streamingu muzyki. Odkryj jeden z największych katalogów muzyki w jakości płyty CD (hi-fi) i duży wybór albumów w jakości studyjnej (hi-res).

 

100+

Digital Concert Hall
Doświadcz renomowanych filharmoników berlińskich w Twoim domu - czy to podczas koncertu live, czy z archiwum. Każdego sezonu dostępne jest ponad 50 transmisji live w high definition oraz ponad 100 konecrtów archiwalnych z ostatnich 50 lat.

 

100+

Flux FM
W programie muzycznym tej berlińskiej stacji dużą rolę grają artyści z Niemiec. Flux FM to następca stacji Motor FM.

 

100+

Plex App
Plex Media Server zarządza Twoimi plikami muzycznymi i udostępnia je na wszystkich urządzeniach. Dzięki aplikacji Plex dla systemów Android i iOS możesz odtwarzać muzykę i filmy video z Plex Media Server również na Twoich urządzenach mobilnych.

 

100+

Mixcloud
Mixcloud to brytyjska usługa streamingu muzyki, a przede wszystkim show radiowych, miksów DJ-skich i podcastów. Znani użytkownicy tej usługi to Wired, Harvard Business School i Barack Obama.

 

100+

Bubble uPnP
Dzięki aplikacji Bubble uPnP możesz zarządzać i odtwarzać własną muzyką. Aplikacja umożliwia dostęp do wszystkich lokalnie zapisanych plików muzycznych, plików sieciowych i zapisanych w chmurach takich jak Google Drive (funkcja serweru mediów).

Pełna zawartość zestawu

 • Kabel głośnikowy dla wzmacniacza Rosenthal 3m
 • power cord for Rosenthal amplifer 1,83m
 • Wzmacniacz dla głośnika Teufel x Rosenthal
 • Teufel x Rosenthal głośnik (szt.)
 • Bluetooth USB Adapter
 • Rosenthal stojak (szt.)

Szczegóły techniczne

Teufel x Rosenthal głośnik (szt.)
Teufel x Rosenthal głośnik (szt.)
Teufel x Rosenthal głośnik (szt.)
Głośnik
Zakres częstotliwości od/do 65-20000 Hz
Tweeter (ilość w obudowie)  1
Tweeter (średnica) 25,00 mm
Tweeter (materiał) Tkanina
Woofer (ilość w obudowie) 1
Woofer (średnica) 120,00 mm
Woofer (materiał) Aluminium
Inne Przetwornik koaksjalny
Zasada akustyczna Dwudrożna koaksjalna
Budowa obudowy Bass reflex
Materiał obudowy Porcelana Rosenthal
Powierzchnia obudowy jedwabiście matowa
Otowory kompensujące 1
Otwory kompensujące (pozycja) dolne
Pojemność wewnętrzna netto 4,50 Litry
Inne Stojaki w zestawie
Inne Specjalny kabel połączeniowy w zestawie
Złącza
Wejście wtyczka jack 6,3 mm 1
Wymiary
Głębokość 23,50 cm
Szerokość 23,50 cm
Wysokość 45,50 cm
Waga 4,60 kg
Inne > Wysokość ze stojakiem > 98,5 cm
> Obudowa w kształcie kropli
Wzmacniacz dla głośnika Teufel x Rosenthal
Wzmacniacz dla głośnika Teufel x Rosenthal
Wzmacniacz dla głośnika Teufel x Rosenthal
Złącza
Bluetooth-ready Tak
W-LAN Tak
WiFi Tak
LAN Tak
LAN Tak
Wejścia cinch stereo 1
Wyjście głośnikowe High Level 1
USB 2.0 1
Elektronika
Standard WiFi 802.11 b/g/n
Szyfrowanie WiFi WPA2
Technologia wzmacniacza Class D
Konfiguracja wzmacniacza 2.0
Kanały wzmacniacza 4
Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita 40
Bi-amping Tak
Multiroom Tak
Napięcie zasilania 230
Fukcja standby Tak
Przechowywanie ustawień po odłaczeniu Tak
Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
Inne Mains cable Euro socket
Wymiary
Głębokość 27,50 cm
Szerokość 27,50 cm
Wysokość 8,80 cm
Waga 2,90 kg

Akcesoria

Im więcej akcesoriów wybierzesz, tym więcej oszczędzasz.
Teufel x Rosenthal
Teufel x Rosenthal
16.999,- zł
Polecane akcesoria
Elektronika
TEAC TN-300
TEAC TN-300
Oszczędzasz 5%
1.749,- zł
1.661,55 zł
TEAC TN-300
 • Gramofon z napędem paskowym, kompatybilny z LP i singlami
 • Statycznie wybalansowana, prosta igła
 • Wysokiej jakości system wkładki MM od Audio-Technica
 • Zintegrowany przedwzmacniacz phono (przełącznik line/phono)
 • Wyjście USB do cyfryzacji płyt winylowych z komputerem PC lub Mac
 • Stabilna obudowa MDF, lakierowana na wyoski połysk w różnych wersjach kolorystycznych
 • Pozłacane złącza dla wzsokiej odpornoci na utlenianie
 • Kompatybilny z każdym kompletnym systemem Teufel
1.749,- zł
1.661,55 zł
Dowiedz się więcej
Rozszerzenia
Teufel One S
Teufel One S
Oszczędzasz 5%
1.099,- zł
1.044,05 zł
Teufel One S
 • Bardzo kompaktowy głośnik do streamingu przez WiFi i bluetooth
 • Odtwarza potężny dźwięk, również przy niewielkich wymiarach
 • Połącz go z drugim One S i stwórz prawdziwy zestaw stereo
 • Dzięki technologii Raumfeld za pomocą jednej aplikacji sterujesz streamingiem WiFi i trybem multiroom, Spotify i innymi usługami streamingowymi, radiem internetowym i muzyką z USB/NAS
 • Technologia bluetooth zapewnia bezpośredni streaming muzyki z takich usług jak Apple Music, Amazon Music i wielu innych usług streamingowych
 • Przyciski do bezpośredniego sterowania na urządzeniu m.in.: Play/Pause, Skip, głośność i 3 dodatkowe przyciski stacji dla radia i playlist
 • Sleeptimer, funkcja oszczędzania energii, dodatkowy Line-In dla odtwarzacza CD lub gramofonu, dwa One S można połączyć w parę stereo
 • Dostępny w kolorze czarnym i białym
1.099,- zł
1.044,05 zł
Dowiedz się więcej
Teufel One M
Teufel One M
Oszczędzasz 5%
2.199,- zł
2.089,05 zł
Teufel One M
 • Potężny system dźwiękowy All-In-One do streamingu przez WiFi i bluetooth ze zintegrowanym subwooferem
 • Wybitna akustyka dzięki systemowi trójdrożnemu stereo z łącznie 7 driverami i 2 membranami pasywnymi
 • Technologia Dynamore® i dwa tweetery wbudowane pod kątem zapewniają szeroką panoramę stereo
 • Technologia Raumfeld umożliwia streaming WiFi i multiroom z Spotify i innych serwisów streamingowych, z radia internetowego jak i muzyki z pamięci USB/NAS - łatwe sterowanie za pomocą aplikacji Raumfeld
 • Z bluetooth dla bezpośredniego streamingu muzyki przez Apple Music, Amazon Music i wiele innych usług muzycznych
 • Przyciski do sterowania bezpośrednio na urządzeniu m.in. Play/Pause, Skip, głośność i trzy przyciski stacji, które możesz dowolnie zaprogramować
 • Sleeptimer, funkcja oszczędzania energii, dodatkowy Line-In dla odtwarzacza CD lub gramofonu
 • Dostępny w kolorze czarnym i białym
2.199,- zł
2.089,05 zł
Dowiedz się więcej
Inne
Kabel głośnikowy dla Teufel x Rosenthal 6,0 m
Kabel głośnikowy dla Teufel x Rosenthal 6,0 m
Oszczędzasz 5%
219,- zł
208,05 zł
Kabel głośnikowy dla Teufel x Rosenthal 6,0 m
 • Opcjonalny, długi kabel dla Teufel x Rosenthal
 • Długość: 6 metrów, wytrzymały materiał płaszcza z plecionej tkaniny
 • Praktyczne złącze mini jack na obu końcach kabla dla łatwego podłączenia
 • Kabel łączy wzmacniacz Teufel x Rosenthal z jednym z głośników
 • Wskazówka: normalny kabel stereo mini jack nie może zostać użyty
219,- zł
208,05 zł
Dowiedz się więcej
Zestaw kabli głośnikowych Teufel x Rosenthal 6,0 m
Zestaw kabli głośnikowych Teufel x Rosenthal 6,0 m
Oszczędzasz 5%
399,- zł
379,05 zł
Zestaw kabli głośnikowych Teufel x Rosenthal 6,0 m
 • Zestaw opcjonalnych, długich kabli połączeniowych dla Teufel x Rosenthal
 • Długość: 6 metrów, wytrzymały materiał płaszcza z tkanego materiału
 • Praktyczne złącze mini jack na obu końcach do łatwego podłączenia
 • Zestaw zawiera dwa kable do połączenia wzmacniacza Teufel x Rosenthal z oboma głośnikami
 • Wskazówka: normalny kabel stereo mini jack nie może zostac użyty
399,- zł
379,05 zł
Dowiedz się więcej
16.999,- zł
Dodaj do koszyka

Testy i opinie

Tak ocenisz ten produkt:

Do pobrania i Serwis

Pomoc związana z tym produktem
Jak dodać okładkę do moich plików muzycznych?
Okładki do Twoich zbiorów muzycznych możesz dodać na kilka sposobów, aby były pokazywane na Raumfeld Controller: 
Zapisz okładkę albumu w pliku muzycznym ("Osadź") 
Zapisanie okładki albumu w folderze albumu: 
Jeśli Twój Teufel Streaming System jest połączony z Internetem, brakujace okładki albumów zostaną dodane automatycznie, o ile zostaną znalezione w muzycznej usłudze online Last.fm.
 
Zapisanie okładki albumu w pliku muzycznym: 
Okładki mogą zostać osadzone w plikach muzycznych za pomocą większości odtwarzaczy muzycznych lub programów do tagowania. 
Zapisanie okładki albumu w folderze albumu:
Jeśli wszystkie tytuły z danego albumu leżą w jednym folderze, możesz zapisac okładkę albumu jako obraz w tym folderze. Teufel Streaming System dopasowuje je wtedy automatycznie do albumów. 
Wspierane formaty, wielkości i rozdzielczość
Polecamy używanie plików JPEG o minimalnej wielkości 300x300 pikseli (72dpi). Inne formaty obrazów (PNG, GIF) i wielkości są również obsługiwane. 
Jak mogę usunąć importowane playlisty?
Importowane playlisty zostaną usunięte tylko wtedy z muzycznej bazy danych, jeśli odpowiedni plik playlisty zostanie usunięty ze źródła muzyki:

 • Za pomocą Twojego programu do zarządzania plikami przejdź do folderu Raumfeld Base lub do dysku sieciowego, na którym zapisane są pliki playlist (.wpl, .m3u, .pls lub iTunes Music Library .xml)
 • Usuń plik

Jeśli plik został zapisany na Raumfeld Base lub pendrivie, zbiory muzyki zostaną zaktualizowane automatycznie w ciągu kilku sekund. Playlista nie będzie pokazywana pod Playlists > My Music.
Jeśli playlista została zapisana w udostępnionym folderze, musisz ręcznie zainicjować powtórne skanowanie, aby zmiany były widoczne pod Playlists > Imported.
Jak mogę importować moje playlisty do systemu Raumfeld?
Playlisty w następujących formatach są importowane do systemu i będą wyświetlane pod Playlists > Imported:

 • Playlisty iTunes (iTunes Music Library.xml)
 • Playlisty Windows (*.wpl)
 • Playlisty M3U (*.m3u)
 • Playlisty PLS (*.pls).

Aby Twoje playlisty były wyświetlane, zapisz je na pamięci USB, folderze sieciowym lub Raumfeld Base.
Pojedyńcze tytuły moich składanek są pokazywane jako album
Compilations or soundtracks are normally composed of various artists. In order to display them as a complete album, the tracks of a compilation must be grouped.

There are many different methods of accomplishing this, assuming that the same album name, or Album Tag, is assigned to all tracks. 
 • Assign the name of the compilation's producer to the tag Album Artist. Use "Various Artists" if the producer's name is unknown.
 • If you use iTunes, you may select for every song that they are Part of a Compilation under Get Info > Info.
 • As long as the album is stored locally on the Raumfeld Base, a network drive or USB storage, it is sufficient to simply save the music files in the same folder. Make sure, however, that only music files pertaining to the compilation are stored within this folder.
In order to edit your music collection's tags, we recommend the following programs:

Media Players
 • iTunes (Windows, Mac OS; only supports MP3, AAC, M4A, Apple Lossless)
 • Windows Media Player (Windows; only supports MP3, WMA)
 • Winamp (Windows; supports the same formats as Raumfeld except for WMA, WAV)
Special Tag-Editors
 • MP3-Tag (Windows; supports the same formats as Raumfeld except for WAV)
 • MusicBrainz Picard (Windows, Mac OS, Linux; supports the same formats as Raumfeld except for WAV)
Skopiowałem nową muzykę na mój dysk sieciowy. Dlaczego nie widzę jej w My Music?

Jeśli kopiujesz nową muzykę w udostępniony folder, musisz ręcznie zainicjować powtórne skanowanie, aby Controller lub Raumfeld App mogli znaleźć nowo skopiowaną muzykę.

Aby to zrobić, wejdź w My Music, następnie Recently Added i wybierz opcję "Update music index" na dole listy. Alternatywnie przejdź do ustawień, wybierz Music Resources i aktywuj skan nowej muzyki na źródle dźwięku, na które skopiowałeś muzykę.

Używam urządzenia Android wersja 6.0 i chcę za jego pomocą przeprowadzić instalację systemu Raumfeld. Raumfel Setup Assistent wyświetla jednak tylko ekran powitalny i nie umożliwia instalacji systemu. Na czym może polegać problem?
Upewnij się, że Twoje urządzenie smart jest znajduje się w tej samej sieci WiFi, w jakiej powinien zostać zainstalowany system Raumfeld. Jeśli urządzenie ma dostęp do mobilnego internetu, deaktywuj ten dostęp na czas instalacji systemu Raumfeld.
Welches Netzwerk-Protokoll (SMB) muss ich einstellen, wenn Teufel Streaming auf Musik, gespeichert auf Netzlaufwerken oder in Ordnerfreigaben zugreifen soll?
Teufel Streaming rozpoznaje pliki muzyczne zapisane na pamięciach sieciowych lub w udostępnionych folderach najlepiej z protokołem sieciowym SMB1. Ustaw ten protokół w ustawieniach Twojego komputera/NAS, by odtwarzać muzykę przez Teufel Streaming.
Na naszej stronie używamy plików cookies
Aby zaoferować Ci najlepszą możliwą obsługę i najbardziej dopasowane reklamy, używamy na naszej stronie funkcjonalne, analityczne i reklamowe pliki cookies oraz podobne technologie, które zostały udostępnione przez Teufel Audio lub osoby trzecie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies, gdzie możesz również konfigurować Twoje ustawienia plików cookies i wyrazić sprzeciw wobec ich stosowania. Poprzez kliknięcie na symbol X lub przez dalsze używanie tej strony internetowej (np. kliknięcie na link na tej stronie internetowej) zgadzasz się na używanie plików cookies.