Moje konto
 • Słuchawki Aureol Real Black Edition
 • Słuchawki Aureol Real Black Edition
 • Słuchawki Aureol Real Black Edition

Słuchawki Aureol Real Black Edition

Black is the new black
Tak komfortowe, że zapomnisz, że je nosisz
(152)
REAL PURE
Zamów nową generację już teraz.
Do nowej generacji
 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Aż do 12 lat gwarancji
 • Darmowa wysyłka i zwrot
We take inventory: the delivery can take a few days longer.

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt
Bestseller Teufel dostępny teraz również w kolorze czarnym. Edycja limitowana, do wyczerpania zapasów!
Zalety na pierwszy rzut oka
 • Tak komfortowe, że zapomnisz, że je nosisz
 • Wysokiej jakości słuchawki o wytrzymałej ale lekkiej budowie
 • Neutralne strojenie, wolne od zabarwień, dla wiernego odtworzenia dźwięku
 • Duże przetworniki liniowe HD i magnesy neodymowe dla neutralnej barwy
 • Osłoniony kabel zapobiega zakłóceniom
 • Głośne odtwarzanie z każdego urządzenia
To mówią o nas inni
(4.4 od 5 od 152 Opinie)
Wszystkie oceny
Funkcje

Wszystkie technologie w skrócie

Android
iOS
plug & play
PC/Multimedia
Blackjack
Aureol Real to ultra lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe, słuchawki HD. Już nigdy nie będziesz musiał iść na kompromisy, słuchając muzyki w drodze!

Liniowa charakterystyka częstotliwości w całym spektrum dźwięku

Kiedy słuchawki są naprawdę dobre? Wtedy, gdy potrafią odtworzyć idealny dźwięk w całym zakresie częstotliwości. Taki efekt uzyskaliśmy w Aureol Real - rzadko spotykane, neutralne strojenie to mistrzostwo projektowe naszych berlińskich inżynierów. Usłyszysz tylko to, co stworzył twórca Twojej muzyki - i nic ponadto.

Bezkonkurencyjne w swojej klasie

Potężne magnesy neodymowe i 44 milimetrowe przetworniki liniowe HD odtwarzają dźwięk w całym zakresie częstotliwości, cechujący się dużym poziomem wierności i brakiem wszelkich zakłóceń. Kabel oxygen-free zapewnia czysty i nieprzerwany odbiór dźwięku. Rezultaty? Chirurgiczna precyzja wysokich tonów, naturalne odtwarzanie średnich tonów i głęboki, czysty bas. Dzięki otwartej konstrukcji drivery pracują w środowisku wolnym od rezonansów, dlatego z pewnością usłyszysz różnice w dźwięku.

Lekkie i wytrzymałe

Łatwo zapomnisz, że masz słuchawki na uszach. Wyścielany pałąk z elastyczną, stalową podstawą łatwo dostosuje się do kształtu Twojej głowy. Poduszki z miękkiego aksamitu zapewniają dużą przestrzeń dla uszu. Kolejna zaleta — kabel jest umieszczony tylko z jednej strony, dzięki temu unikniesz jego kłopotliwej plątaniny. Długotrwałe słuchanie muzyki będzie już zawsze komfortowe.

Stylowe i praktyczne akcesoria

1,3-metrowy kabel ze złączem mini jack 3,5-mm do używania w podróży i 3-metrowy kabel z 6,3-milimetrowym złączem jack do słuchania muzyki w domu. Kabel jest powleczony tkaniną, która chroni przed zakłóceniami. Dołączone do zestawu opakowanie transportowe chroni słuchawki Aureol Real w trakcie podróży.

Realna okazja

Słuchawki Aureol Real powinny kosztować dwa razy więcej. Skąd zatem tak niska cena? Teufel jest jednocześnie producentem i dystrybutorem, co pozwala nam ominąć pośredników oraz ich marżę. Absolutnie najwyższa jakość dźwięku i stylowy design — to nasz styl. To właśnie Aureol Real.
Overear REAL Teufel

Pełna zawartość zestawu

 • Słuchawki Aureol Real Black Edition
 • etui z materiału dla Aureol Real
 • kabel stereo jack 6,3 mm (3,0 m)
 • Kabel połączeniowy minijack 3,5 mm (1,3 m)

Szczegóły techniczne

Słuchawki Aureol Real Black Edition
Słuchawki Aureol Real Black Edition
Ultralekkie, stabilne, okalające ucho, ale jednocześnie otwarte słuchawki high definition najwyższej klasy. Mocne magnesy neodymowe z liniowymi przetwornikami HD 44 mm gwarantują szeroki zakres częstotliwości, ogromną wierność impulsu i dźwięk bez zakłóceń. Strojenie jest przy tym niezwykle neutralne i naturalne. Wysokie poziomy głośności również z iPoda/iPhona/smartfona. W zestawie wysokiej jakości akcesoria. 
Słuchawki Aureol Real Black Edition
Głośnik
Impedancja 50 Om
Zakres częstotliwości od/do 20 - 22000 Hz
Inne Czułość: 102 +- 4 dB @ 1 kHz
Kabel
Długość kabla 3,00 m
Inne Złącze: 3,5 mm mini jack (1,3 m) i 6,3 mm jack (3 m)
Wymiary
Waga 0,18 kg
Inne Magnes neodymowy

Testy i opinie

Słuchawki Aureol Real Black Edition review of Audio
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of Audio
"Zwycięzca w teście porównawczym sześciu par słuchawek do telefonu w cenie około € 100."
Audio Maj 2013
"Nie wyglądają jak słuchawki hi-fi, ale czujesz, że to wielka sprawa. Lekka i aksamitna wyściółka nauszników i pałąka tworzy miękki komfort noszenia. Dzięki otwartej konstrukcji, unikasz potu na uszach, nawet przy dłuższych odsłuchach."

"Aureol Real zapewniają zrównoważony dźwięk, którego można by oczekiwać od znacznie droższych słuchawek. Obraz dźwięku jest bardzo dopracowany i trójwymiarowy. Słuchawki Teufel były w stanie dokładnie przedstawić nawet efekty stereo z "Nightcall" granego przez Kavinsky&Lovefoxxx (ścieżka dźwiękowa filmu Drive) dzięki swoim ostrym wysokim tonom. Potężne dźwięki basowe wcisnęły naszych testerów w fotele."

"Zwycięzca w teście porównawczym sześciu słuchawek do telefonu w cenie około € 100."
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of video
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of video
"Cena / jakość: Wybitne"
video Maj 2014
"Za około 400 zł dostajesz [...] słuchawki z potężnym dźwiękiem i o przyzwoitej konstrukcji. Co docenią szczególnie fani video [...], to wyjątkowo mocny bas, który podkreśla zapierające dech w piersiach efekty filmowe i precyzyjnie skonstruowany, trójwymiarowy obraz dźwięku."

Wynik testu: bardzo dobry
Cena / jakość: znakomita
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of hifitest.de
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of hifitest.de
"To, co te słuchawki oferują pod względem dźwięku, jest sensacją." [...]
hifitest.de Marzec 2014
"Aureol są dostępne w kolorach czarnym i białym, każdy z czerwonymi akcentami. Ich konstrukcja jest liniowa, bez zbędnych ekstrawagancji. Wyściółka nauszników i pałąka jest pokryta miękką i przyjemnie przewiewną welurową tkaniną. Dzięki swojej optymalnej wadze i dużej przestrzeni dla uszu, Aureol Real leży naprawdę bardzo wygodnie na głowie, czuje się wręcz przytulnie."

"Wymienny kabel to praktyczna funkcja. 1,5 m kabel z wtykiem 3,5 mm i 3 m kabel z 6,35 mm wtykiem pozwalają na podłączenia do odtwarzaczy przenośnych, jak również systemów hi-fi. Z odpowiednią muzyką, możesz wygodnie usiąść i odpocząć."

"To, co te słuchawki oferują pod względem dźwięku, jest sensacją." [...] Głębokie, czyste i wyprofilowane basy, którym nie brakuje ani mocy ani uderzenia, szczegółowe średnie tony i żywe wysokie dźwięki [...] Ton, dynamika i rozdzielczości dźwięku stoją [...] na wysokim poziomie."
Możesz przeczytać całą recenzję (po niemiecku) na www.hifitest.de
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of Whitex Modd
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of Whitex Modd Słuchawki Aureol Real Black Edition review of Whitex Modd
"Dzięki otwartej konstrukcji, dźwięk jest cudownie trójwymiarowy i netralny."
Whitex Modd Maj 2013
"Przewody są łatwe do wymiany, ich mocowanie znajduje się w dolnej części lewej słuchawki. Przejście kabla od słuchawki do pałąka jest bardzo sprytnie wykonane. Dodatkowo, jest on wzmocniony czerwoną osłoną. Poduszki, a także wyściółka pałąka, są zrobione z wysokiej jakości materiału. Noszenie słuchawek nawet przez dłuższy czas nie stanowi żadnego problemu."

"Od razu było jasne, że zewnętrzne hałasy są blokowane tylko w niewielkim stopniu. To jednak niekoniecznie jest wadą i zależy od sposobu używania słuchawek. Otwarte i półotwarte słuchawki oferują kilka zalet: bardziej przejrzysty dźwięk i nasycenie muzyki większą wymiarowością. Ich komfort noszenia jest również znacznie lepszy."

"Pomimo impedancji rzędu 50 ohmów, słuchawki osiągnęły poziom głośności, który był całkowicie wystarczający. Dźwięk był bardzo obszerny, z poczuciem wymiarowości. Bas, podczas korzystania z wejścia słuchawkowego smartfornu, był dość potężny, nie pozostając przy tym zbytnio na pierwszym planie. Można usłyszeć dźwięki otoczenia, nawet przy wysokim poziomie głośności, więc ryzyko, że nie usłyszysz na przykład zbliżającego się samochodu, jest bardzo niskie. Słuchawki sprawdziły się również w domu z systemem hi-fi. [...] Całe otoczenie dźwiękowe było jeszcze bardziej wyluzowane i zrelaksowane, niż to z HTC One X. Szczególnie przy "Hotel California" - scena dźwiękowa była solidniej przedstawiona, mogliśmy rożróżnić poszczególne instrumenty, a bas był bardziej naprężony i wydajny."

"Podczas testu gier, PS3 był podłączony do odbiornika Pioneer LX 72. Graliśmy w Uncharted 3 - grę o wyjątkowej jakości dźwięku. Teufel Aureol poradził sobie absolutnie godnie. Dzięki otwartej konstrukcji, dźwięk jest cudownie trójwymiarowy i zrelaksowany. Wybuchy mają siłę rażenia, ale nie dudnią. [...] Poza tym, znakomity komfort noszenia oraz niska waga. Czuliśmy się dobrze w słuchawkach, nawet po kilku godzinach. Nie było też śladu potu. Niestety, ta konstrukcja ma też wadę: dźwięk promieniuje silniej się i może prowadzić do sprzężenia zwrotnego, gdy używasz dodatkowego mikrofonu."

Wniosek
Ci, którzy szukają dobrych i wygodnych słuchawek, ale nie mają czasu na spędzanie wielu godzin na poszukiwaniach w Internecie, powinni śmiało zdecydować się na Teufel Aureol Real. Słuchawki można kupić bezpośrednio od producenta.
Możesz przeczytać całą recenzję (po niemiecku) na Whitex Modd
"Zaprojektowane dla wyrafinowanych słuchaczy"
Geekstech
"Aureol Real to pierwszy model otwartych słuchawek producenta sprzętu dźwiękowego z Berlina i jest skierowany do wyrafinowanych użytkowników, którzy słuchają muzyki zarówno w domu, jak i na zewnątrz."

Możesz przeczytać całą recenzję (po angielsku) na Geekstech
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of PCgo
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of PCgo
"Chociaż te atrakcyjnie cenowo i dobrze zaprojektowane słuchawki nie oferują opcji zestawu głośnomówiącego, są doskonale przystosowane do audiofilskich przyjemności."
PCgo Kwiecień 2013
"Duże, dobrze wyściełane słuchawki nauszne od firmy Teufel otaczają całe ucho dźwiękiem. Gdy świat zewnętrzny został już wyłączony, można spodziewać się zrównoważonego obrazu dźwięku. Basy i niskie częstotliwości znajdują się dokładnie tam, gdzie jest ich miejsce, czy to w muzyce klasycznej, nowoczesnej czy też w filmach. Chociaż atrakcyjnie cenowo i dobrze zaprojektowane słuchawki nie oferują opcji zestawu głośnomówiącego, są doskonale przystosowane do audiofilskich przyjemności."

Wniosek:

"Jeżeli szukasz słuchawek do cieszenia się czystym dźwiękiem, a nie do rozmów przez telefon, będziesz naprawdę zadowolony z Aureol Real."
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of AVForums
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of AVForums
Lekkie i bardzo dobrej jakości
AVForums
"Połączenie lekkiej konstrukcji oraz bardzo wysokiego poziomu wykonania to coś, co Teufel zrobił wyjątkowo dobrze. W efekcie otrzymujemy słuchawki w jakości dużo droższych par, które jednocześnie są bardzo wytrzymałe. Można je nosić na wiele godzin, bez śladu zmęczenia i dyskomfortu."
Możesz przeczytać całą recenzję (po angielsku) na AVForums
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of video
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of video
"Odtwarzają muzykę tak jak została nagrana - w przeciwieństwie do pozostałych słuchawek z potężnym basem."
video Marzec 2013
"Jednym nazwa Teufel kojarzy się z głośnikami. Fakt, że berlińczycy potrafią również tworzyć najwyższej klasy słuchawki jest nieco mniej znany. Aureol Real może to zmienić. W kwestii dźwięku szybko staje się jasne, dlaczego Teufel nazwał je "prawdziwymi": odtwarzają muzykę tak jak została nagrana - w przeciwieństwie do pozostałych słuchawek z potężnym basem. To dobra wiadomość dla fanów hi-fi, ale też wielka przyjemność usłyszeć w jaki sposób neodymowe drivery wyczarowują najdrobniejsze szczegóły z ulubionych piosenek. Możesz słuchać muzyki przez dłuższy czas, ponieważ ważą zaledwie 185 gramów, a dzięki otwartej konstrukcji nie powodują też zmęczenia słuchu."
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of HiFi Agent
Słuchawki Aureol Real Black Edition review of HiFi Agent
"Teufel Aureol to prawdziwa przyjemność słuchania"
HiFi Agent Grudzień 2012
"Czarny koń na rynku słuchawek, Teufel Aureol Real, to ultra-lekki zestaw, który waży zaledwie 185 gramów. Jest tak lekki, że łatwo zapomnisz, że masz je na głowie. Pałąk jest wyściełany miękkim materiałem, może być regulowany za pomocą elastycznej sprężyny, która łatwo dopasowuje się do każdego rozmiaru głowy. Przyjemne nauszniki idealnie izolują uszy. Kabel umieszczony tylko z jednej strony oznacza to, że nie będzie Ci przeszkadzać."

"Jak zwykle z Teufel, słuchawki hi-fi oferują prawdziwą przyjemność słuchania muzyki na najwyższym poziomie. To wszystko dzięki wieloletniej pracy firmy Teufel nad rozwojem produktów w wielu dziedzinach audio. Słuchawki oferują ogromne spektrum dźwięku i dadzą melomanom niewypowiedzianie wspaniałe wrażenia słuchowe. Aureol Real oferują doskonałą symbiozę tonów dźwiękowych, które są jednocześnie delikatne i eleganckie."

Możesz przeczytać całą recenzję (po niemiecku) na hifi-agent.de
Tak oceniają ten produkt nasi klienci:

Do pobrania i Serwis

Pomoc związana z tym produktem
Co oznacza impedancja "4-8 om"?
Impedancja oznacza opór elektryczny głośnika. Ten opór zależny jest od częstotliwości odtwarzanego sygnału muzycznego. W sygnale odtwarzanym przez głośniki częstotliwości wahają się między 20 i 20000 Hz, przez co zmienia się również impedancja. 

Wskazówka "4-8 om" informuje, że minimalna impedancja to 4 omy a maksymalna to 8 omów. Wg naszego doświadczenia możesz używać głośniki Teufel ze wszystkimi odbiornikami i wzmacniaczami znajdującymi się aktualnie na rynku. 
Na naszej stronie używamy plików cookies
Aby zaoferować Ci najlepszą możliwą obsługę i najbardziej dopasowane reklamy, używamy na naszej stronie funkcjonalne, analityczne i reklamowe pliki cookies oraz podobne technologie, które zostały udostępnione przez Teufel Audio lub osoby trzecie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies, gdzie możesz również konfigurować Twoje ustawienia plików cookies i wyrazić sprzeciw wobec ich stosowania. Poprzez kliknięcie na symbol X lub przez dalsze używanie tej strony internetowej (np. kliknięcie na link na tej stronie internetowej) zgadzasz się na używanie plików cookies.