Wyposażenie
Budowa
Budowa
Kolor
dowolny
Wszystkie słuchawki: 13 Produkt
Filtr
Bestseller
Cena (rosnąco) Cena (malejąco) Ocena Sale Innovation

Słuchawki Teufel Audio – gwarancja jakości dźwięku

Pierwsze słuchawki zostały wynalezione mniej więcej w tym samym czasie, co telefon i radio, ale odtwarzały dźwięk mono i miały niewiele wspólnego z dzisiejszą jakością hi-fi. Dzisiejsze słuchawki używają najnowszych rozwiązań technologicznych i odtwarzają dźwięk niezwykłej jakości. Teufel Audio oferuje szeroki wybór słuchawek, od nausznych po wokółuszne.

Słuchaki nauszne otwarte i zamknięte od Teufel Audio

Słuchawki nauszne są zdecydowanie mniej dyskretne niż niewielkie słuchawki douszne, ale z pewnością oferują dużo lepsze doświadczenie dźwięku. Słuchawki o otwartej konstrukcji firmy Teufel - Aureol Real - oferują dobrze zdefiniowaną scenę dźwiękową, co sprawia, że wszystkie gatunki muzyczne brzmią dzięki nim dobrze. Dźwięk high definition pozwala używać Aureol Real jako słuchawek monitorów w studio dźwiękowym.

Nasz zamknięty model - Massive - to przede wszystkim głęboki bas, który nie męczy uszu i nie uszkadza słuchu. Głębia fal dźwiękowych, którą możesz cieszyć się dzięki słuchawkom nausznym Massive, idealnie nadają się do słuchania techno, dubstepu i dance. Zamknięta konstrukcja i dobrze zdefiniowane tony niskie oraz wysokie sprawiają, że Massive są dobrym wyborem również dla dj'ów.

Zdecyduj sam, czy wolisz zbalansowany dźwięk Aureol Real, czy głęboki bas Massive. Oba modele zapewniają wspaniałe doświadczenie dźwięku, którego nie będziesz chciał zammienić na żadne inne.Więcej: