Rodzaj
Wyposażenie
Budowa
Wielkość pomieszczenia
Kolor
dowolny
Kompletne systemy: 17 Produkt
Filter
Bestseller
Cena (rosnąco) Cena (malejąco) Sale Innovation

Wieże hi-fi i systemy stereo od Teufel Audio

Dla Teufel Audio jednym z najważniejszych celów jest połączenie idealnego wykorzystania dostępnej przestrzeni z doskonałaą jakością dźwięku. Nasi berlińscy designerzy nieustannie pracują nad zmieszczeniem jak największej ilości komponentów wysokiej rodzielczości w jak najmniejszej obudowie mini oraz mikrowież.

Nie każdy dysponuje dużą przestrzenią akustyczną, która będzie idealna dla pełnoprawnego zestawu stereo z kolumnami głośnikowymi. Nie zawsze ci, którzy mają więcej miejsca w swoim domu chcą się zdecydować na duży zestaw głośników - lepszym rozwiązaniem może okazać się mini-wieża hi-fi z dużą mocą dźwięku. Teufel Audio oferuje szeroki wybór różnych mini i mikro zestawów stereo oraz wież hi-fi, które pomimo swoich niewielkich rozmiarów potrafią zagrać czystym i potężnym dźwiękiem. Teufel Audio jest ekspertem w kwestii połączenia niewielkich rozmiarów głośnika z potężnym odtwarzaniem dźwięku.

Nie potrzebujesz ogromnej przestrzeni w swoim domu, aby cieszyć się pełnoprawnym dźwiękiem, zgodnym z zamierzeniami artysty. Poznaj systemy kompletne systemy głośników od Teufel Audio

Jeżeli szukasz małego systemu dźwiękowego, np. wieży stereo do swojego salonu, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcego, biura lub siłowni, sklep internetowy Teufel Audio oferuje szeroki wybór produktów, które spełnią wszystkie oczekiwania. Na przykład mini-wieża Kombo 22 świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach: odtwarzacz CD ze zintegrowanym portem USB, mocą 60 watów i dodatkowym wejściem stereo daje Ci wiele możliwości połączeń - możesz dzięki niemu słuchać swojej muzyki zapisanej na odtwarzaczu mp3, iPodzie, prosto z telewizji i odtwarzacza DVD.

Najlepszy dźwięk hi-fi i kompaktowe zestawy stereo od Teufel Audio

Mini oraz mikro-wieże hi-fi od Teufel Audio udowadniają, że nie potrzebujesz dużej ilości miejsca aby cieszyć się czystym, potężnym dźwiękiem. Designerzy Teufel wiedzą jak zmieścić wysokiej klasy komponenty w niewielkiej obudowie, więc nie musisz szukać kompromisowych rozwiązań, aby Twoja muzyka brzmiała świetnie. Jedyny wybór, którego musisz dokonać, to wybranie odpowiedniego zestawu!