Stworzona w Berlinie: nowa generacja Teufel Streaming należy dźwiękowo do najlepszych urządzeń na aktualnym rynku audio. Streamuj muzykę bezprzewodowo przez WiFi lub bluetooth, a dzięki multiroom słuchaj Twojej ulubionej piosenki w całym domu.
Do produktów streamingowych
Streaming Teufel One S
 

Raumfeld

Z technologią Raumfeld Streaming możesz słuchać w każdym pomieszczeniu tej samej lub różnej muzyki w jakości płyty CD. Dzięki streamingowi WiFi muzyka nie jest przerywana przez połączenia. Streamuj muzykę z gramofonu do innych pomieszczeń. Pliki zapisane lokalnie są dostępne za pomocą aplikacji. Aplikacja należy do najbardziej rozbudowanych aplikacji tego typu na Ziemi.
 

Bluetooth

Używaj bluetooth do streamingu każdego sygnału audio z smartfona, tableta, komputera lub telewizora do głośników, jak np. YouTube, Apple Music czy Amazon Music. Lub film z ostatniego wieczoru karaoke. Nasze głośniki oferują szczególnie stabilny przesył przez bluetooth przy bardzo dużym zasięgu.
 

Spotify Connect

Spotify możesz streamować przez WiFi lub bluetooth albo przez Spotify Connect App. W ten sposób zyskujesz również na innych funkcjach. Przenieś odtwarzanie Twojej muzyki ze smartfona na głośniki płynnie i bez przerw. Również podczas rozmowy telefonicznej stream nie zostaje przerwany.
Słuchaj na wielu głośnikach tej samej lub różnej muzyki w różnych pomieszczeniach. Użyj do tego technologii Raumfeld i steruj strefami odsłuchowymi, dodawaj pokoje i reguluj głośność za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld.
Streaming Teufel Stereo L
Z prawie 40 latami doświadczenia Teufel to marka dla najlepszego dźwięku w streamingu audio. Mamy nie tylko najsilniejsze głośniki oferujące prawdziwą scenę stereo i konfigurację trójdrożną, le również akustykę najwyższej klasy w kompaktowych głośnikach all-in-one dla jak najbardziej realistycznego odtwarzania. Oto highlighty naszego One M.

Cztery tweetery

Dwa z czterech tweeterów wysyłają sygnał na prawo i lewo. Z technologią Dynamore osiągana jest w ten sposób najlepsza projekcja dźwięku. Nawet gdy nie siedzisz bezpośrednio przed One M, możesz usłyszeć wszystkie detale dźwięku.

Mocne drivery średniotonowe

Drivery średniotonowe z prawdziwym systemem trójdrożnym dbają o to, aby każdy najmniejszy, muzyczny detal był słyszalny - zachowując optymalne zrozumienie mowy.

7 wzmacniaczy

Każdy kanał aktywny sterowany jest własnym wzmacniaczem klasy D. To umożliwia z kolei optymalne dopasowanie do driverów i gwarantuje dużą rezerwę mocy.
Streaming
 
 
 
 
 

Zintegrowany subwoofer

Nowy subwoofer głośnika One M porusza więcej powietrza niż wcześniej, może więc grać jeszcze głębiej. Długi skok membrany umożliwia precyzyjne basy, również przy dużych głośnościach.

Pasywna membrana

Dwie dodatkowe pasywne membrany eliminują dodatkowo nieczyste rezonanse. Jeszcze nigdy system składający się z jednego głośnika nie odtwarzał tak niskiego, pełnego basu.
Streaming Teufel One M
Nowe głośniki streamingowe oferują tyle usług streamingowych, stacji radiów internetowych i podcastów jak prawie żaden inny system. Odkryj wszystkie źródła muzyki naszych trzech różnych technologii streamingowych.
 

Spotify

Spotify
Jedna z najbardziej popularnych usług streamingowych z milionami piosenek, playlist, audiobooków, jak również podcastów z przesyłem danych aż do 320 kbps (jakość prawie płyty CD). Spotify jest dostępne również na wielu innych urządzeniach (jak np. telewizorach smart).

 

Spotify

Deezer
Usługa streamingowa z Francji. Wybieraś spośród milionów piosenek, playlist, audiobooków i podcastów z przesyłem danych aż do 320 kbps (jakość prawie płyty CD). DEEZER jest dostępny również na telewizorach smart.

 

Spotify

Tune In
Usługa streamingowa z San Francisco. Słuchaj bezpłatnie ponad 100.000 lokalnych i międzynarodowych stacji radiowych z przesyłem danych do 128 kbps (jakość radia FM).

 

Spotify

Soundcloud
Niezależna usługa streamingowa z Berlina. Z SoundCloud możesz odkryć to co nowe i niecodzienne. Stworzone przez wschodzące gwiazdy i największe superstars. Dzięki SoundCloud możesz zaabonować przyjaciół, artystów i newcomersów. Przesył danych jest zależny od jakości pliku udostępnionego na SoundCloud.

 

Spotify

Apple Music
Usługa streamingowa od Apple z milionami piosenek, playlist, audiobooków, podcastów jak również stacją radiową Beats 1. Przy tym używana jakość przesyłania danych to 256 kbps w formacie ACC (prawie jakość płyty CD).

 

Spotify

YouTube
Przesyłaj dźwięk z wideo na Youtubie synchronicznie z ruchem warg do Twoich głośników streamingowych Teufel. Jakość przesyłu zależy od danego pliku wideo.

 

Spotify

Amazon Music
Usługa streamingowa od Amazon jest częścią abonamentu Prime i zawiera miliony piosenek, playlist, audiobooków i wiele więcej. Osiągalna jest jakość przesyłu do 256 kbps (prawie jakość płyty CD).

 

Spotify

Google Play Music
Za pomocą Google Play możesz przesyłać muzykę i wiele więcej na głośniki streamingowe Teufel.

 

Spotify

Napster
Jedna z najstarszych usług streamingowych na świecie. Streamuj miliony piosenek, playlist, audiobooków i podcastów z przesyłem do 192 kbps.

 

Spotify

Tidal
Streamuj miliony piosenek w bezstratnej jakości do 1411 kbps (prawdziwa jakość CD).

 

Spotify

USB
Podłącz pendrive lub dysk twardy do głośnika Teufel streaming i odtwarzają Twoją własną bibliotekę muzyczną przez aplikację Teufel Raumfeld. Wspierane formaty audio to MP3, WAV, Flac, Ogg Vorbis, ASF, WMA, M4A z AAC lub Apple Lossless. Do 24 bitów/96 Hz. Więcej informacji na ten temat w Instrukcji Obsługi Streaming.

 

Spotify

Compact Disc
Podłącz Twój odtwarzacz CD za pomocą kabla cinch do głośnika Teufel Streaming i przesyłaj bezstratnie muzykę np. do innych pokoi.

 

Spotify

Winyle
Podłącz Twój gramofon za pomocą kabla cinch do głośnika Teufel Streaming i streamuj muzykę bezstratnie np. do innych pokoi.

 

Spotify

Dźwięk TV
Podłącz Twój telewizor za pomocą kabla cinch (lub HDMI w przypadku soundbarów i sounddecków) i słuchaj dźwięku z telewizora w bezstratnych formatach na głośnikach Teufel Streaming.

 

Spotify

100+
Streamuj dźwięk z każdej innej aplikacji za pomocą Bluetooth na Twoich głośnikach streamingowych Teufel.

Streaming
Przyciski sterujące

Dla wszystkich śpiochów: Zapiszcie Wasze ulubione stacje radiowe lub playlisty pod przyciskami stacji. W ten sposób możecie rozpocząć Wasz dzień z muzyką, nawet nie otwierając oczu: nie musicie szukać telefonu, otwierać aplikacji i szukać odpowiedniej playlisty. Oprócz tego również przyciski Play, Pause, Skip i regulacja głośności znajdują się bezpośrednio na urządzeniu. No to teraz pod prysznic!

Streaming
Streaming Multiroom
Multiroom

Jedną nogą pod prysznicem, drugą przy stole śniadaniowym. Aby móc słuchać muzyki w każdym pomieszczeniu Twojego domu - bez konieczności podgłaśniania głośników w salonie na brutalne głośności - użyj funkcji multiroom. Z aplikacją Teufel Raumfeld nie pogubisz się w Twoich strefach słuchania i głośności poszczególnych utworów w Twojej sieci.

Streaming Multiroom
Streaming Smart Standby
Smart standby

Przychodzisz po pracy do domu i chcesz rozpocząć wieczór dawką punk rocka? Najpierw musisz włączyć wzmacniacz, potem odtwarzacz CD? Nic bardziej mylnego! Dzięki nowym głośnikom streamingowym od Teufel Twój system jest zawsze gotowy do gry, a przy tym zużywa tak mało prądu, jak to tylko możliwe.

Streaming Smart Standby
Streaming Feature Kopfhörer
Zamień słuchawki na głośniki

Chcesz dawać czadu bez przerw? Żaden problem! Kiedy słuchasz muzyki na słuchawkach, wracając do domu z joggingu, wybierz jeden lub kilka głośników przez Spotify Connect, a muzyka zacznie być odtwarzana na wybranych głośnikach.

Streaming Kopfhörer
Streaming Bedienung App
Operacje na aplikacji

Właśnie usiadłeś wygodnie na kanapie, a tu nagle Justin Bieber zaczyna drzeć się wniebogłosy z Twoich Stereo L. Tyle w tym dobrego, że nie musisz wstawać z kanapy - jedno naciśnięcie przycisku na Twoim smartfonie wystarczy, aby zmienić muzykę. Oprócz tego za pomocą aplikacji możesz definiować strefy słuchania, wybierać ulubione utwory, regulować głośność i tworzyć playlisty - mieszając nawet utwory z wielu różnych usług streamingowych.

Streaming Bedienung App
Streaming
Zasięg

Dzięki streamingowy wifi możesz tańczyć z telefonem w Twojej kieszeni przez cały dom, a muzyka będzie odgrywana bez zakłóceń i przerw. Dwie anteny na głośnik i procesor Dual Core dbają o wyjątkowo stabilny stream i ulepszony czas reakcji aplikacji na polecenia. Jeśli chcesz streamować muzykę z telefonu przez bluetooth, możesz oddalić z nim na odległość aż do 15 m od grającego głośnika.

Streaming
Streaming Sleeptimer
Sleep timer

Dzięki funkcji sleep timer możesz ukołysać siebie lub Twoje pociechy do snu z książkami mówionymi, muzyką klasyczną czy też piosenkami dla dzieci. Ustaw czas, po którym odtwarzanie streamu powinno zostać zatrzymane. Wybrane urządzenia danej strefy odsłuchowej przechodzą następnie w tryb eco. Dobranoc!

Streaming