Wunderbar

Teufel Soundbar Streaming

soundbar z aktywnym, bezprzewodowym subwooferem, wifi i Bluetooth
3 Opinie
5.999,- zł 4.249,- zł
Wszystkie ceny zawierają VAT. Darmowa wysyłka
Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego.   Termin dostawy
W zestawie zawsze taniej! Oszczędzasz 1.750,- zł
W zestawie taniej: oszczędź kupując zestaw zamiast pojedynczych komponentów!

 • Testuj przez 8 tygodni
 • Darmowy zwrot
 • Bezpośrednio od producenta

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt
Teufel Soundbar Streaming z potężnym, bezprzewodowym subwooferem perfekcyjnie łączy w sobie porywający dźwięk filmowy i telewizyjny, z możliwościami streamingu muzyki w jakości hi-fi i współpracy z systemem multiroom poprzez Twoją domową sieć wi-fi. Dzięki technologii Raumfeld Wellenfeld, a także smukłej i płaskiej konstrukcji, subwoofer wypełni dźwiękiem całe pomieszczenie i zmieści się pod sofą. 
Zalety na jeden rzut oka
 • soundbar z aktywnym, bezprzewodowym subwooferem, wifi i Bluetooth
 • technologia Wellenfeld wytwarza realistyczny dźwięk niezależnie od pozycji słuchacza w pomieszczeniu
 • realistyczne, naturalne odwzorowanie muzyki dzięki zrównoważonemu dźwiękowi,
 • obsługa za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld lub pilota
 • 9 wysokiej jakości driverów (6 w soundbarze, 3 w subwooferze) zapewnia odtwarzanie szerokiego i detalicznego spektrum dźwięku
 • streaming muzyki z serwisów Spotify, SoundCloud, Tidal, TuneIn, Google Cast (od 2016) oraz Twoich własnych bibliotek muzycznych
 • łatwa instalacja: podłączenie do telewizora za pomocą jednego kabla HDMI, subwoofer łączy się z soundbarem bezprzewodowo
 • dostępny w kolorze białym i czarnym
To mówią o nas inni
(5 od 5 od 3 Opinie)
Wszystkie oceny
Funkcje

Wszystkie technologie w skrócie

iOS
Android
Napster
Tunein
Spotify Music Streamingdienst
TIDAL Musik Streamingdienst
Soundcloud
Chromecast built-in
plug & play
USB
Internet-Radio
W salonie przyszłości

Teufel Soundbar Streaming jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka kompaktowego systemu dźwiękowego do swojego salonu. Smukły soundbar i kompaktowy, bezprzewodowy subwoofer zmieszczą się wszędzie i zapewnią idealną jakość dźwięku bez względu na Twoje usytuowanie w pomieszczeniu. Wystarczy, że podłączysz soundbar do telewizora kablem HDMI, a subwoofer będzie się z nim komunikował bezprzewodowo. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kabli, ani urządzeń (np. wzmacniaczy).

Dla ułatwienia instalacji, soundbar jest wyposażony w podstawkę oraz otwory montażowe.

Teufel Soundbar Streaming Weiss null
Streaming muzyki
Teufel Soundbar Streaming Seitenansicht
 • Teufel Streaming WiFi Raumfeld APP
 • Teufel One M Spotify Music Streamingdienst
  Teufel Raumfeld Spotify
 • Raumfeld

  Przez aplikację Teufel Raumfeld możesz słuchać muzyki w prawdziwej jakości CD, a połączenia i wiadomości nie będą zakłócać Twojego czasu z muzyką. Możesz streamować muzykę z gramofonu lub odtwarzacza CD i odsłuchać na innym głośniku w dowolnym miejscu w domu. Również muzyka ze smartfonu, pendrive lub dysku twardego jest odtwarzana przez aplikację.

 • Spotify

  Spotify może być przesyłane przez WiFi lub bluetooth, może być również używane jako Spotify Connect. W ten sposób skorzystasz z funkcjonalności aplikacji Spotify. Możesz przesunąć odtwarzanie muzyki ze smartfona na głośnik - bez żadnych pauz.

Źródła dźwięku

Zewnątrz piękny, a w środku szafa grająca.

Nowe głośniki streamingowe oferują tyle usług streamingowych, stacji radiów internetowych i podcastów jak prawie żaden inny system. Odkryj wszystkie źródła muzyki naszych trzech różnych technologii streamingowych.
Spotify Music Streamingdienst
Tunein
Soundcloud
Napster
Napster
Napster
Napster
Compact disc
Vinyl
TV Sound
Lokale Files
 

Lokale Files

Spotify
Jedna z najbardziej popularnych usług streamingowych z milionami piosenek, playlist, audiobooków, jak również podcastów z przesyłem danych aż do 320 kbps (jakość prawie płyty CD). Spotify jest dostępne również na wielu innych urządzeniach (jak np. telewizorach smart).

 

Lokale Files

Tune In
Usługa streamingowa z San Francisco. Słuchaj bezpłatnie ponad 100.000 lokalnych i międzynarodowych stacji radiowych z przesyłem danych do 128 kbps (jakość radia FM).

 

Lokale Files

Soundcloud
Niezależna usługa streamingowa z Berlina. Z SoundCloud możesz odkryć to co nowe i niecodzienne. Stworzone przez wschodzące gwiazdy i największe superstars. Dzięki SoundCloud możesz zaabonować przyjaciół, artystów i newcomersów. Przesył danych jest zależny od jakości pliku udostępnionego na SoundCloud.

 

Lokale Files

Napster
Jedna z najstarszych usług streamingowych na świecie. Streamuj miliony piosenek, playlist, audiobooków i podcastów z przesyłem do 192 kbps.

 

Lokale Files

Tidal
Streamuj miliony piosenek w bezstratnej jakości do 1411 kbps (prawdziwa jakość CD).

 

Lokale Files

Chromecast built-in
Now it’s easier than ever to stream, or “cast”, over 100 services from your phone, tablet or PC to a single speaker or multi-room setup.

 

Lokale Files

USB
Podłącz pendrive lub dysk twardy do głośnika Teufel streaming i odtwarzają Twoją własną bibliotekę muzyczną przez aplikację Teufel Raumfeld. Wspierane formaty audio to MP3, WAV, Flac, Ogg Vorbis, ASF, WMA, M4A z AAC lub Apple Lossless. Do 24 bitów/96 Hz. Więcej informacji na ten temat w Instrukcji Obsługi Streaming.

 

Lokale Files

Compact Disc
Podłącz Twój odtwarzacz CD za pomocą kabla cinch do głośnika Teufel Streaming i przesyłaj bezstratnie muzykę np. do innych pokoi.

 

Lokale Files

Winyle
Podłącz Twój gramofon za pomocą kabla cinch do głośnika Teufel Streaming i streamuj muzykę bezstratnie np. do innych pokoi.

 

Lokale Files

Dźwięk TV
Podłącz Twój telewizor za pomocą kabla cinch (lub HDMI w przypadku soundbarów i sounddecków) i słuchaj dźwięku z telewizora w bezstratnych formatach na głośnikach Teufel Streaming.

Tryb multiroom
Podkręć dźwięk!
Słuchaj na wielu głośnikach tej samej lub różnej muzyki w różnych pomieszczeniach. Użyj do tego technologii Raumfeld i steruj strefami odsłuchowymi, dodawaj pokoje i reguluj głośność za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld.
Pilot radiowy

W zestawie znajduje się również wykonany ze szczotkowanego aluminium pilot. Wyjątkowymi cechami tego urządzenia jest jego wytrzymałość, jak również wykorzystana technologia radiowa: nie musisz celować w urządzenie, aby nim sterować. Dodatkowa funkcja to typowe dla systemów Raumfeld przyciski wyboru bezpośredniego, na których możesz zapisać ulubione playlisty lub stacje radiowe. Teraz są one dostępne za jednym dotknięciem przycisku.

Stworzony w Berlinie

Our sound engineers developed Wellenfeld Technology for generating a surround sound experience from a compact enclosure. Using a lightning-fast DSP chip and sophisticated algorithm, the Raumfeld Soundbar’s 6 drivers are expertly guided in the creation of an immersive, 3-dimensional sound image.

Unlike virtual surround technologies, the algorithm used for the Teufel Soundbar Streaming doesn't rely on psychoacoustics. Instead, the 6 drivers to work together in such a way that the entire room is actually filled with 3D sound that extends far beyond the size of the system for a thrilling home cinema experience anywhere you sit.

Streaming WiFi Raumfeld Soundbar 3D
Streaming WiFi Raumfeld Soundbar 3D
Perfekcyjna harmonia

Zintegrowany wzmacniacz klasy D generuje dla sześciu driverów 70 mm moc rzędu 150 watów i ciśnienie akustyczne do 102 dB.

Teufel Soundbar Streaming
Teufel Subwoofer

Te osiągnięcia uzupełnia aktywny subwoofer, który dzięki kompatkowej konstrukcji i minimalistycznemu designowi wpasuje się świetnie w każde wnętrze. Urządzenie można postawić w pozycji pionowej lub też położyć na podłodze i wsunąć pod sofę. Subwoofer nie wymaga kabli i odbiera sygnał soundbaru drogą radiową na odległość do 10 metrów, bez straty w jakości dźwięku i bez przerw w odbiorze. Trzy dużej mocy woofery reprodukują bas o częstotliwości 35Hz, który dzięki zintegrowanemu wzmacniaczowi jest jeszcze potężniejszy. Praktyczna rada: soundbar i subwoofer automatycznie połaczą się ze sobą drogą bezprzewodową. Unikniesz dzięki temu kłopotliwej konfiguracji.

Teufel Soundbar Streaming Subwoofer Bass

Pełna zawartość zestawu

 • Teufel Soundbar Single
 • Kabel HDMI 1,5m dla Raumfeld Sounddeck/Soundbar
 • Remote Control RFRC1
 • Teufel Subwoofer
Maksymalna szerokość
99,00 cm

Szczegóły techniczne

Teufel Soundbar Single
Teufel Soundbar Single
Zintegrowany wzmacniacz klasy D zasila sześć driverów 70 mm mocą 180 watów. Soundabar osiąga poziom ciśnienia akustycznego rzędu do 102 dB (w odległości 1 metra).
Teufel Soundbar Single
Głośnik
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 102 dB/1m
Zakres częstotliwości od/do 160 - 20000 Hz Hz
Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) 6
Głośniki szerokopasmowe (średnica) 70,00 mm
Głośniki szerokopasmowe (materiał) Cellulose
Zasada akustyczna 1-way system
Budowa obudowy Closed
Materiał obudowy MDF, lacquered
Zintegrowany stojak Tak
Otwory montażowe Tak
Średnica otworu na śruby 5,00 mm
Inne Pre-assembled stand, wall bracket included in delivery
Złącza
Wejścia audio HDMI Yes
Wersja HDMI 1.4 B
Cyfrowe wejścia optyczne 1
Inne HDMI supports ARC/CEC
USB 2.0 1
LAN 1
WiFi 1
Odtwarzanie
ASF Tak
MP3 Tak
WMA Tak
WAV Tak
AAC Tak
FLAC Tak
OGG Tak
Elektronika
Standard WiFi 802.11b/g/n
Szyfrowanie WiFi WPA2
Ethernet 10/100-Mbit/s Tak
Technologia wzmacniacza Class-D
Konfiguracja wzmacniacza 6.0
Kanały wzmacniacza 6
Satelitarna moc wyjściowa impulsowa (szczyt) 180 W
Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita 150
Multiroom Tak
Napięcie zasilania 230
Fukcja standby Tak
Pobór mocy w trybie standby 2 Wat
Maksymalny pobór mocy 200
Kabel - konektor IEC Tak
Klasa ochronności 2
Pilot na podczerwień Tak
Źródło zasilania Coin cell battery
Materiał Aluminium
Inne Battery included in delivery
Wymiary
Głębokość 11,00 cm
Szerokość 99,00 cm
Wysokość 10,00 cm
Waga 8,60 kg
Inne If the Soundbar is placed on the pre-assembled stand, the height is 11.3 cm.
Teufel Subwoofer
Teufel Subwoofer
Aktywny subwoofer Raumfeld jest napędzany zintegrowanym wzmacniaczem klasy D o mocy 240 W. Trzy wysokiej jakości drivery basowe osiągają częstotliwość dolną rzedu 35 Hz i zapewniają ekscytujący dźwięk kina domowego, który poczujesz na własnej skórze.
Teufel Subwoofer
Głośnik
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 102 dB/1m
Zakres częstotliwości od/do 35-200 Hz Hz
Woofer (ilość w obudowie) 3
Woofer (średnica) 130,00 mm
Woofer (materiał) Cellulose, coated
Inne Extreme stroke capability
Najniższa częstotliwość (-3 dB) 35 Hz
Złącza
Wejścia analogowe 1
Elektronika
Najniższa częstotliwość (-3 dB) 35 Hz
Regulator poziomu wejściowego Yes
Regulacja fazy Yes
Inne Wireless input (Sub Connect) - retrofittable
Technologia wzmacniacza Class-D
Konfiguracja wzmacniacza 1
Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass 240
Inne DSP from analogue devices
Napięcie zasilania 230
Kabel - konektor IEC Tak
Klasa ochronności 2
Bezpiecznik Yes
Wymiary
Głębokość 33,00 cm
Szerokość 95,50 cm
Wysokość 12,00 cm
Waga 14 kg

Akcesoria

Im więcej akcesoriów wybierzesz, tym więcej oszczędzasz.
Teufel Soundbar Streaming
Teufel Soundbar Streaming
5.999,- zł4.249,- zł
Polecane akcesoria
Elektronika
Teufel BT Link Bluetooth Dongle
Oszczędzasz 5%
249,- zł
236,55 zł
Teufel BT Link Bluetooth Dongle
 • Klanglich hochwertiger Bluetooth-Adapter für Stereo- & Heimkino-Anlagen
 • Musik kabellos vom Smartphone/Tablet/PC/Mac senden
 • Bluetooth 4.0 mit aptX-Codec für erstklassiges Hörvergnügen
 • Stromversorgung per USB, Netzadapter oder integriertem Akku
 • Inkl. Audio-Anschlusskabel, USB-Kabel und Netzadapter
249,- zł
236,55 zł
4.249,- zł
Dodaj do koszyka

Testy i opinie

Tak ocenisz ten produkt:
(5 od 5 od 3 Opinie)
5
 
3
4
 
0
3
 
0
2
 
0
1
 
0
Sebastian B. / 19.03.2018
Super szybka dostawaBardzo łatwa instalacja, dźwięk jest ponadprzeciętny. Jestem bardzo zadowolony. (Przetłumaczone z oryginału w języku niemieckim)
Andreas J. / 16.02.2018
TopW piątek zamówiony i we wtorek dostarczony. Super opakowany, łatwy w instalacji i jak dla mnie powalający dźwięk. Jestem zachwycony i z chęcią polecam ten system dalej. (Przetłumaczone z oryginału w języku niemieckim)
Thomas S. / 01.12.2017
Perfekcyjny dźwięk dzięki top kombinacjiTeufel robi ze słuchania supersłuchanie. Ta pod każdym względem świetna kombinacja jest łatwa i szybka do instalacji. Wskazówka dla posiadaczy Samsung TV: odłączyć wszystkie kable HDMI od telewizora, podłączyć tylko...Więcej