Moje konto
Wunderbar

Teufel Soundbar Streaming

Soundbar z aktywnym, bezprzewodowym subwooferem, wifi i Bluetooth
3 Opinie
5.999,- zł 4.249,- zł
Wszystkie ceny zawierają VAT. Darmowa wysyłka
Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego.   Termin dostawy
W zestawie zawsze taniej! Oszczędzasz 1.750,- zł
W zestawie taniej: oszczędź kupując zestaw zamiast pojedynczych komponentów!

 • Testuj przez 8 tygodni
 • Darmowy zwrot
 • Bezpośrednio od producenta

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt
Teufel Soundbar Streaming z potężnym, bezprzewodowym subwooferem perfekcyjnie łączy w sobie porywający dźwięk filmowy i telewizyjny, z możliwościami streamingu muzyki w jakości hi-fi i współpracy z systemem multiroom poprzez Twoją domową sieć wi-fi. Dzięki technologii Raumfeld Wellenfeld, a także smukłej i płaskiej konstrukcji, subwoofer wypełni dźwiękiem całe pomieszczenie i zmieści się pod sofą. 
Zalety na jeden rzut oka
 • Soundbar z aktywnym, bezprzewodowym subwooferem, wifi i Bluetooth
 • Technologia Wellenfeld wytwarza realistyczny dźwięk niezależnie od pozycji słuchacza w pomieszczeniu
 • Realistyczne, naturalne odwzorowanie muzyki dzięki zrównoważonemu dźwiękowi
 • Obsługa za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld lub pilota
 • 9 wysokiej jakości driverów (6 w soundbarze, 3 w subwooferze) zapewnia odtwarzanie szerokiego i detalicznego spektrum dźwięku
 • Streaming muzyki z serwisów Spotify, SoundCloud, Tidal, TuneIn, Google Cast (od 2016) oraz Twoich własnych bibliotek muzycznych
 • Łatwa instalacja: podłączenie do telewizora za pomocą jednego kabla HDMI, subwoofer łączy się z soundbarem bezprzewodowo
 • Dostępny w kolorze białym i czarnym
To mówią o nas inni
(5 od 5 od 3 Opinie)
Wszystkie oceny
Funkcje

Wszystkie technologie w skrócie

Streaming WiFi Raumfeld
iOS
Android
Google
Napster
Tunein
Spotify Music Streamingdienst
TIDAL Musik Streamingdienst
Soundcloud
Chromecast built-in
iOS
Android
plug & play
USB
Internet-Radio
W salonie przyszłości

Teufel Soundbar Streaming jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka kompaktowego systemu dźwiękowego do swojego salonu. Smukły soundbar i kompaktowy, bezprzewodowy subwoofer zmieszczą się wszędzie i zapewnią idealną jakość dźwięku bez względu na Twoje usytuowanie w pomieszczeniu. Wystarczy, że podłączysz soundbar do telewizora kablem HDMI, a subwoofer będzie się z nim komunikował bezprzewodowo. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kabli, ani urządzeń (np. wzmacniaczy).

Dla ułatwienia instalacji, soundbar jest wyposażony w podstawkę oraz otwory montażowe.

Teufel Soundbar Streaming Weiss null
Streaming muzyki
Teufel Soundbar Streaming Seitenansicht
Źródła dźwięku

Zewnątrz piękny, a w środku szafa grająca.

 • Teufel Streaming WiFi Raumfeld APP
 • Teufel One M Spotify Music Streamingdienst
  Teufel Raumfeld Spotify
 • Raumfeld

  Przez aplikację Teufel Raumfeld możesz słuchać muzyki w prawdziwej jakości CD, a połączenia i wiadomości nie będą zakłócać Twojego czasu z muzyką. Możesz streamować muzykę z gramofonu lub odtwarzacza CD i odsłuchać na innym głośniku w dowolnym miejscu w domu. Również muzyka ze smartfonu, pendrive lub dysku twardego jest odtwarzana przez aplikację.

 • Spotify

  Spotify może być przesyłane przez WiFi lub bluetooth, może być również używane jako Spotify Connect. W ten sposób skorzystasz z funkcjonalności aplikacji Spotify. Możesz przesunąć odtwarzanie muzyki ze smartfona na głośnik - bez żadnych pauz.

Nowe głośniki streamingowe oferują tyle usług streamingowych, stacji radiów internetowych i podcastów jak prawie żaden inny system. Odkryj wszystkie źródła muzyki naszych trzech różnych technologii streamingowych.
Spotify Music Streamingdienst
Tunein
Soundcloud
Napster
Napster
Napster
Napster
Compact disc
Vinyl
TV Sound
Lokale Files
 

Lokale Files

Spotify
Jedna z najbardziej popularnych usług streamingowych z milionami piosenek, playlist, audiobooków, jak również podcastów z przesyłem danych aż do 320 kbps (jakość prawie płyty CD). Spotify jest dostępne również na wielu innych urządzeniach (jak np. telewizorach smart).

 

Lokale Files

Tune In
Usługa streamingowa z San Francisco. Słuchaj bezpłatnie ponad 100.000 lokalnych i międzynarodowych stacji radiowych z przesyłem danych do 128 kbps (jakość radia FM).

 

Lokale Files

Soundcloud
Niezależna usługa streamingowa z Berlina. Z SoundCloud możesz odkryć to co nowe i niecodzienne. Stworzone przez wschodzące gwiazdy i największe superstars. Dzięki SoundCloud możesz zaabonować przyjaciół, artystów i newcomersów. Przesył danych jest zależny od jakości pliku udostępnionego na SoundCloud.

 

Lokale Files

Napster
Jedna z najstarszych usług streamingowych na świecie. Streamuj miliony piosenek, playlist, audiobooków i podcastów z przesyłem do 192 kbps.

 

Lokale Files

Tidal
Streamuj miliony piosenek w bezstratnej jakości do 1411 kbps (prawdziwa jakość CD).

 

Lokale Files

Chromecast built-in
Now it’s easier than ever to stream, or “cast”, over 100 services from your phone, tablet or PC to a single speaker or multi-room setup.

 

Lokale Files

USB
Podłącz pendrive lub dysk twardy do głośnika Teufel streaming i odtwarzają Twoją własną bibliotekę muzyczną przez aplikację Teufel Raumfeld. Wspierane formaty audio to MP3, WAV, Flac, Ogg Vorbis, ASF, WMA, M4A z AAC lub Apple Lossless. Do 24 bitów/96 Hz. Więcej informacji na ten temat w Instrukcji Obsługi Streaming.

 

Lokale Files

Compact Disc
Podłącz Twój odtwarzacz CD za pomocą kabla cinch do głośnika Teufel Streaming i przesyłaj bezstratnie muzykę np. do innych pokoi.

 

Lokale Files

Winyle
Podłącz Twój gramofon za pomocą kabla cinch do głośnika Teufel Streaming i streamuj muzykę bezstratnie np. do innych pokoi.

 

Lokale Files

Dźwięk TV
Podłącz Twój telewizor za pomocą kabla cinch (lub HDMI w przypadku soundbarów i sounddecków) i słuchaj dźwięku z telewizora w bezstratnych formatach na głośnikach Teufel Streaming.

Jeszcze więcej zabawy z Amazon Alexa

Aby sterowanie i cieszenie się muzyką za pomocą mowy było jeszcze przyjemniejsze, możesz rozszerzyć system streamingowy Teufel o urządzenie z serii Amazon Echo. W jaki sposób funkcjonuje to rozszerzenie i co możesz po nim oczekiwać, dowiesz się na blogu Teufel.

Dowiedz się więcej

Tryb multiroom
Play music all around your home

Słuchaj na wielu głośnikach tej samej lub różnej muzyki w różnych pomieszczeniach. Użyj do tego technologii Raumfeld i steruj strefami odsłuchowymi, dodawaj pokoje i reguluj głośność za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld.

Streaming Multiroom
Streaming Multiroom
Pilot radiowy

W zestawie znajduje się również wykonany ze szczotkowanego aluminium pilot. Wyjątkowymi cechami tego urządzenia jest jego wytrzymałość, jak również wykorzystana technologia radiowa: nie musisz celować w urządzenie, aby nim sterować. Dodatkowa funkcja to typowe dla systemów Raumfeld przyciski wyboru bezpośredniego, na których możesz zapisać ulubione playlisty lub stacje radiowe. Teraz są one dostępne za jednym dotknięciem przycisku.

HDMI z ARC/CEC, optyczne wejścia cyfrowe i stereo RCA

Duża ilość złącz zintegorwanych w soundbarze zapewnia maksymalną elastyczność rozwiązań dźwiękowych. HDMI 1.4 z Audio Return Channel (ARC) sprawia, że złącze HDMI działa jako kanał wejściowy lub wyjściowy, w zależności od źródła dźwięku. Soundbar współpracuje również z CEC – standardem, który zapewnia kontrolę wszystkich urządzeń za pomocą jednego pilota – jeżeli Twój telewizor posiada tę funkcję możesz obsługiwać Teufel Streaming Soundbar swoim zwykłym pilotem.

Możesz również sterować soundbarem za pomocą dołączonego pilota, wykonanego ze szczotkowanego aluminium. Jego specjalną cechą, znaną z innych systemów Raumfeld, są przyciski bezpośredniego wyboru, które ułatwiają szybkie włączenie ulubionych funkcji. Możesz również użyć bezpłatnej aplikacji Teufel Raumfeld App do zarządzania dźwiękiem soundbaru. Teufel Raumfeld zawsze oferuje Ci elastyczne i sprawdzone rozwiązania.

Stworzony w Berlinie

Wiele systemów głośników brzmi dobrze tylko wtedy, kiedy słuchacz znajduje się w przestrzennie ograniczonym sweet spocie. Ten punkt to jednak prawdziwy egoista - zabiera on cały najlepszy dźwięk tylko dla siebie. Teufel Soundbar Streaming buduje duży sweet spot w pomieszczeniu - dzięki temu prawie każdy punkt jest idealnym punktem odsłuchowym. Rodzinie i przyjaciołom na pewno się to spodoba.

Streaming WiFi Raumfeld Soundbar 3D
Streaming WiFi Raumfeld Soundbar 3D
Perfekcyjna harmonia

Zintegrowany wzmacniacz klasy D generuje dla sześciu driverów 70 mm moc rzędu 150 watów i ciśnienie akustyczne do 102 dB.

Teufel Soundbar Streaming
Teufel Subwoofer

Te osiągnięcia uzupełnia aktywny subwoofer, który dzięki kompatkowej konstrukcji i minimalistycznemu designowi wpasuje się świetnie w każde wnętrze. Urządzenie można postawić w pozycji pionowej lub też położyć na podłodze i wsunąć pod sofę. Subwoofer nie wymaga kabli i odbiera sygnał soundbaru drogą radiową na odległość do 10 metrów, bez straty w jakości dźwięku i bez przerw w odbiorze. Trzy dużej mocy woofery reprodukują bas o częstotliwości 35Hz, który dzięki zintegrowanemu wzmacniaczowi jest jeszcze potężniejszy. Praktyczna rada: soundbar i subwoofer automatycznie połączą się ze sobą drogą bezprzewodową. Unikniesz dzięki temu kłopotliwej konfiguracji.

Teufel Soundbar Streaming Subwoofer Bass

Pełna zawartość zestawu

 • Teufel Soundbar Single
 • Kabel HDMI 1,5m dla Sounddecku/Soundbaru
 • Pilot RFRC1
 • Teufel Subwoofer
Maksymalna szerokość
99,00 cm

Szczegóły techniczne

Teufel Soundbar Single
Teufel Soundbar Single
Zintegrowany wzmacniacz klasy D zasila sześć driverów 70-mm mocą 180 watów. Soundbar osiąga poziom ciśnienia akustycznego rzędu do 102 dB (w odległości 1 metra).
Teufel Soundbar Single
Głośnik
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 102 dB/1m
Zakres częstotliwości od/do 160 - 20000 Hz Hz
Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) 6
Głośniki szerokopasmowe (średnica) 70,00 mm
Głośniki szerokopasmowe (materiał) Celuloza
Zasada akustyczna Jednodrożna
Budowa obudowy Zamknięta
Materiał obudowy MDF, lakierowana
Zintegrowany stojak Tak
Otwory montażowe Tak
Średnica otworu na śruby 5,00 mm
Inne Zamontowany stojak, uchwyt ścienny w zestawie
Złącza
Wejścia audio HDMI Tak
Wersja HDMI 1.4 B
Cyfrowe wejścia optyczne 1
Inne HDMI wspiera ARC/CEC
Wejścia cinch stereo 1
USB 2.0 1
LAN 1
WiFi 1
Odtwarzanie
ASF Tak
MP3 Tak
WMA Tak
WAV Tak
AAC Tak
FLAC Tak
OGG Tak
Elektronika
Standard WiFi 802.11b/g/n
Szyfrowanie WiFi WPA2
Ethernet 10/100-Mbit/s Tak
Technologia wzmacniacza Class D
Konfiguracja wzmacniacza 6.0
Kanały wzmacniacza 6
Satelitarna moc wyjściowa impulsowa (szczyt) 180 W
Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita 150
Multiroom Tak
Napięcie zasilania 230
Fukcja standby Tak
Pobór mocy w trybie standby 2 Wat
Maksymalny pobór mocy 200
Kabel - konektor IEC Tak
Klasa ochronności 2
Pilot na podczerwień Tak
Źródło zasilania Baterie guzikowe
Materiał Aluminium
Inne Baterie zawarte w zestawie
Wymiary
Głębokość 11,00 cm
Szerokość 99,00 cm
Wysokość 10,00 cm
Waga 8,60 kg
Inne Jeśli soundbar zostanie ustawiony na zamontowanym stojaku, wysokość wynosi 11,3 cm
Teufel Subwoofer
Teufel Subwoofer
Bezprzewodowo sterowany subwoofer z 3 wooferami o dużym skoku membrany dla basów do 35 Hz. 
Teufel Subwoofer
Głośnik
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 102 dB/1m
Zakres częstotliwości od/do 35-200 Hz Hz
Woofer (ilość w obudowie) 3
Woofer (średnica) 130,00 mm
Woofer (materiał) Celuloza, pokryta
Inne Ekstremalnie duży skok membrany
Najniższa częstotliwość (-3 dB) 35 Hz
Złącza
Połączenie bezprzewodowe 1
Wejścia analogowe 1
Elektronika
Najniższa częstotliwość (-3 dB) 35 Hz
Regulator poziomu wejściowego Tak
Regulacja fazy Tak
Inne Wejście wireless (Sub Connect) - do doposażenia
Technologia wzmacniacza Class D
Konfiguracja wzmacniacza 1
Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass 240
Inne DSP z urządzeń analogowych
Napięcie zasilania 230
Kabel - konektor IEC Tak
Klasa ochronności 2
Bezpiecznik Tak
Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
Wymiary
Głębokość 33,00 cm
Szerokość 95,50 cm
Wysokość 12,00 cm
Waga 14 kg

Akcesoria

Im więcej akcesoriów wybierzesz, tym więcej oszczędzasz.
Teufel Soundbar Streaming
Teufel Soundbar Streaming
5.999,- zł4.249,- zł
Polecane akcesoria
Elektronika
Teufel BT Link Adapter Bluetooth
Oszczędzasz 5%
249,- zł
236,55 zł
Teufel BT Link Adapter Bluetooth
 • Klanglich hochwertiger Bluetooth-Adapter für Stereo- & Heimkino-Anlagen
 • Musik kabellos vom Smartphone/Tablet/PC/Mac senden
 • Bluetooth 4.0 mit aptX-Codec für erstklassiges Hörvergnügen
 • Stromversorgung per USB, Netzadapter oder integriertem Akku
 • Inkl. Audio-Anschlusskabel, USB-Kabel und Netzadapter
249,- zł
236,55 zł
4.249,- zł
Dodaj do koszyka

Testy i opinie

Tak ocenisz ten produkt:
(5 od 5 od 3 Opinie)
5
 
3
4
 
0
3
 
0
2
 
0
1
 
0
Sebastian B. / 19.03.2018
Super szybka dostawaBardzo łatwa instalacja, dźwięk jest ponadprzeciętny. Jestem bardzo zadowolony. (Przetłumaczone z oryginału w języku niemieckim)
Andreas J. / 16.02.2018
TopW piątek zamówiony i we wtorek dostarczony. Super opakowany, łatwy w instalacji i jak dla mnie powalający dźwięk. Jestem zachwycony i z chęcią polecam ten system dalej. (Przetłumaczone z oryginału w języku niemieckim)
Thomas S. / 01.12.2017
Perfekcyjny dźwięk dzięki top kombinacjiTeufel robi ze słuchania supersłuchanie. Ta pod każdym względem świetna kombinacja jest łatwa i szybka do instalacji. Wskazówka dla posiadaczy Samsung TV: odłączyć wszystkie kable HDMI od telewizora, podłączyć tylko...Więcej

Do pobrania i Serwis

Pomoc związana z tym produktem
Skopiowałem nową muzykę na mój dysk sieciowy. Dlaczego nie widzę jej w My Music?

Jeśli kopiujesz nową muzykę w udostępniony folder, musisz ręcznie zainicjować powtórne skanowanie, aby Controller lub Raumfeld App mogli znaleźć nowo skopiowaną muzykę.

Aby to zrobić, wejdź w My Music, następnie Recently Added i wybierz opcję "Update music index" na dole listy. Alternatywnie przejdź do ustawień, wybierz Music Resources i aktywuj skan nowej muzyki na źródle dźwięku, na które skopiowałeś muzykę.

Używam urządzenia Android wersja 6.0 i chcę za jego pomocą przeprowadzić instalację systemu Raumfeld. Raumfel Setup Assistent wyświetla jednak tylko ekran powitalny i nie umożliwia instalacji systemu. Na czym może polegać problem?
Upewnij się, że Twoje urządzenie smart jest znajduje się w tej samej sieci WiFi, w jakiej powinien zostać zainstalowany system Raumfeld. Jeśli urządzenie ma dostęp do mobilnego internetu, deaktywuj ten dostęp na czas instalacji systemu Raumfeld.
Jak mogę usunąć importowane playlisty?
Importowane playlisty zostaną usunięte tylko wtedy z muzycznej bazy danych Raumfeld, jeśli odpowiedni plik playlisty zostanie usunięty ze źródła muzyki:

 • Za pomocą Twojego programu do zarządzania plikami przejdź do folderu Raumfeld Base lub do dysku sieciowego, na którym zapisane są pliki playlist (.wpl, .m3u, .pls lub iTunes Music Library .xml)
 • Usuń plik

Jeśli plik został zapisany na Raumfeld Base lub pendrivie, zbiory muzyki zostaną zaktualizowane automatycznie w ciągu kilku sekund. Playlista nie będzie pokazywana pod Playlists > Imported.
Jeśli playlista została zapisana w udostępnionym folderze, musisz ręcznie zainicjować powtórne skanowanie, aby zmiany były widoczne pod Playlists > Imported.
Jak mogę importować moje playlisty do systemu Raumfeld?
Playlisty w następujących formatach są importowane do systemu Raumfeld i będą wyświetlane pod Playlists > Imported:

 • Playlisty iTunes (iTunes Music Library.xml)
 • Playlisty Windows (*.wpl)
 • Playlisty M3U (*.m3u)
 • Playlisty PLS (*.pls).

Aby Twoje playlisty były wyświetlane, zapisz je na pamięci USB, folderze sieciowym lub Raumfeld Base.
Auf der Rückseite des Teufel Streaming Subwoofers sind verschiedene Schalter und Regler. Was lässt sich damit einstellen?
Der Teufel Streaming/Raumfeld Subwoofer bietet an seiner Rückseite die folgenden Einstellungen:

Schiebeschalter „Phase“: hier wird die Signalausgabe des Subwoofers optimiert. Versuchen Sie eine Änderung der Phaseneinstellung, wenn der Subwoofer aufgrund räumlicher Bedingungen dröhnt oder ungewohnt klingt.

Drehregler „Sub Level“: (nur bei verkabeltem Betrieb) Hier lässt sich die Empfindlichkeit (Lautstärke) des eingehenden Signals einstellen. Bei kabellosem Betrieb nutzen Sie für diese Funktion das Geräte-Einstellungsmenü über die Raumfeld-App.

Drehregler „High Pass“: Diese Einstellung filtert alle Frequenzen, die unter der eingestellten Frequenz liegen.

Ein Beispiel: ist der Regler auf 50Hz eingestellt, so werden keine Frequenzen kleiner als 50Hz wiedergegeben. Damit der Bass möglichst ungefiltert wiedergegeben wird, ist eine Einstellung auf 20Hz empfohlen.
On the back of the Raumfeld Subwoofer are various switches and controls. What can I adjust with these?
Answer: The Raumfeld Subwoofer offers the following setting options on the back of the subwoofer:
 • The “Phase“ slide switch: This is where you can optimize the subwoofer’s signal output. Try adjusting the phase setting if the conditions of the room where your Subwoofer is situated cause it to drone or sound strange.
 • „Sub Level“ dial: (Can only be used in the device’s wired mode) This allows you to adjust the sensitivity (volume) of the incoming signal. If the device is being used in its wireless mode, you can adjust these settings via the Raumfeld App.
 • „High pass“ dial: This allows you to filter out all frequencies beneath a certain cutoff frequency. For instance, if the dial is set to 50 Hz, the Subwoofer will not play back any frequencies lower than 50 Hz. If you want to hear bass playback without any filtering, we recommend a setting of 20 Hz.
How can I regulate the levels on the subwoofer?
The subwoofer levels can be regulated in the Raumfeld App (Menu path: Setting/Room configuration/Room name/Device) according to your preferences.
What’s the best place to put the Raumfeld Subwoofer?
The optimal placement of the Subwoofer is in front of the seating area, to the left or right of the Soundbar. If this is not possible, the Subwoofer can be placed elsewhere. Due to its flat design, the Raumfeld Subwoofer can even be slid under the sofa or under a sideboard. Before deciding on a permanent home for your Subwoofer, it’s a good idea to try out a few different locations for the best bass sound. If you’re not happy with the bass playback produced in a certain area, try an alternative spot or adjust the phase (located at the back of the device) to the “180” position.
Na naszej stronie używamy plików cookies
Aby zaoferować Ci najlepszą możliwą obsługę i najbardziej dopasowane reklamy, używamy na naszej stronie funkcjonalne, analityczne i reklamowe pliki cookies oraz podobne technologie, które zostały udostępnione przez Teufel Audio lub osoby trzecie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies, gdzie możesz również konfigurować Twoje ustawienia plików cookies i wyrazić sprzeciw wobec ich stosowania. Poprzez kliknięcie na symbol X lub przez dalsze używanie tej strony internetowej (np. kliknięcie na link na tej stronie internetowej) zgadzasz się na używanie plików cookies.